26 Nisan 2013
#1764607

N11.com Hizmet Yetersizliği!

18 Nisan 2013 tarihinde yeni açılmış bir site olarak N11.com adresinden 204412983666 sipariş numarası ile alış-veriş yaptım. Siparişimizde bir bisikletti . Ürün promosyon olarak değerlendirdim ve dört arkadaş sipariş ettik ve sayfa da tükendi ibaresi göründü. Bizde ürünün kadro boyunu satıcıya bildirdik ve bize geri bildirim yaptılar.


Yaptıkları bildirimde olumlu yönde idi. Beş iş günü yani 24 Nisan da bir mail geldi ve kusura bakmayın ürünüzü iptal ettik diye. Ürünü sayfaya koyup satıyorsunuz da , ürünü teslim aşamasına gelince mi iptal ediyorlar. Hakkımı aramak için maillerine maille cevap vermemize rağmen maalesef büyük bir yanıltmacanın içinde kaldım.

Ümit Ümit 86 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Üyemiz, Talep ettiğiniz ürün, mağaza tarafından, ellerinde olmayan teknik bir sebepten kaynaklı hatalı olarak sergilenmiştir. Ayrıca satıcı tarafından, tarafımıza, satın alınan ürün fiyatının piyasa değerinin çok altında olduğu ve olağan şartlarda bu değerden satılamayacağının anlaşılır olduğu bilgisi iletilmiştir. Yaşanan durum nedeni ile üzgünüz. Konu ile ilgili taleplerinizi “mağazaya soru sor” alanından mağaza ile irtibata geçebilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları