12 Nisan 2013 #1739517

N11.com Hizmet Yetersizliği!

N11.com'dan Samsung galaxy note 2 siparişi verdim. Diğer şikayetlerde olduğu gibi ürünü 5 nisan cuma günü satın aldım. 5 iş günü diyorlarsa bugün altıncı iş günü daha ne bahaneleri var artık. Ben ve benim gibi bir çok insan mağdur durumda. Verdiğiniz sözün arkasında duramıyorsanız yapmayan bu işi kardeşim.

Yusuf 185 Okunma

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Üyemiz, Mağazaya gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Yusuf12 Nisan 2013

    Ürün sayfasında 5 iş günü yazıyor ama bugün 6. iş günü. n11.com olarak böyle firmalara izin vererek itibarınızı düşürüyorsunuz. Firma ile iletişime geçemiyoruz. Yazıyoruz cevap vermiyorlar. Söylenilen sürede ürün gönderimini yapmıyorlar. Ürünü iptal etmekten başka çare kalmadı. Anca böyle kurtuluruz. Böyle satıcılara yer verdiği sürece bir dahada n11.com dan alışveriş yapmam ve çevremdekilere de yaptırmam.

  • N11 Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Üyemiz, n11.com'da siparişleriniz, alışveriş tamamlandıktan sonra hazırlık süresi olarak belirtilen iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde konuyla ilgili bilgilendirilirisiniz. Hazırlık süresi bilgisine ürün sayfasındaki Kargo Detayı alanından ulaşabilirsiniz. Hesabım sayfanızdaki Sipariş Durumu başlığı altında bulunan Mevcut Sipariş bölümünden siparişinizi takip edebilirsiniz İyi Alışverişler n11.com Müşteri Hizmetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön