31 Ekim 2016 #6810376

N11.com Hesabım Beklemede!

N11.com'da eşimle yaptığımız alışveriş sonucunda çek kazandık. Eşimin N11.com hesabından ****@hotmail.com çek kazandıktan sonra eşe dosta alışveriş yaptık o çeklerle, bizim bir ihtiyacımız yok diye. Diğer çek yüklenecek, aktif olacak diye bugün siteye girdim ürünü sepete eklemek istediğimde üyeliğin beklemeye alındığını gördüm. Canlı desteğe bağlandım sordum birden çok üyeliğiniz var dediler. Benim haberim yok oysa ki ne ilginç. Sürekli yüksek tutarda işlemler yaptım, alışverişlerim yüksek tutarlı idi. N11.com'a para kazandırmak hata oldu. Madem böyle şüpheleri var o zaman her üyeliğe T.C. ve telefon onayı getirecekler. Benim üyeliğimin olmamasına rağmen böyle saçmalık yaşıyorum. Hesabı da aktif edemeyeceklermiş. Çekin üzerine yatmaya çalışıyorlar gönüllerince. Ama bunu N11.com'un yanına bırakmam aktif edilmezse. Hak ettiğim çekleri kullanayım sonra sizden alışveriş yapmam zaten!

Belgin 117 Okunma

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Belgin U., n11.com'un belirttiği kuralların ihlal edilmesi durumunda üyeliğiniz askıya alınabilir ya da iptal edilebilmektedir. Alıcı Üyelik Sözleşmesi'ni inceleyerek kuralları kontrol etmeniz ve işlemlerinizi bu kurallara uygun olarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Aynı kişinin birden fazla üyelik açarak usulsüz işlem sağlaması durumunda üyelikleriniz askıya alınabilmektedir. Konu ile ilgili talebiniz incelenmek üzere ilgili bölümlere iletilmiş olup; tarafınıza ait diğer üyelikler durdurularak, talep ettiğiniz üyelik aktif konuma getirilmiştir. Aktif üyeliğiniz üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Belgin28 Ekim 2016

    Şunu da ekleyeyim; bir bilgisayarda birden fazla n11 e giriş yapılmış olabilir fakat bir bilgisayarıda tek bir sahış kullanmadığını n11 öğrensin!

  • Belgin28 Ekim 2016

    Ayrıca şunları yazmak istiyorum n11 e. Siz şimdi n11 hesabında sadece kendi adımıza, kendi kartımızla işlem yapalım istiyorsunuz; böyle bir hayal dünyasında yaşıyorsunuz ya hani. O zaman her üyelik için T.C. ve telefon onayı getirin. Eşimin haricinde olan başka n11 üyeliğim yokken ben bu mağduriyeti yaşıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön