25 Ocak 2014 #2256198

N11.com Hediye Çekimi Kullandırmıyor

N11.com' dan kazandığım hediye çekleri ile yapılan alışverişlerimi n11.com iptal etmektedir. Üstüne birde kuponları kullandırtmamak için üyeliği askıya alarak yakında tekrar üyeliğimin açılacağını söylemekteler. Bu şekilde kuponlarımın gününü geçirterek kullandırmamaya çalışıyorlar. Bu yaptıklarına karşı her türlü yasal yollara başvuracağımın bilinmesini istiyorum. N11. com' un hiçbir zaman keyfi davranmaya hakkı yok.

Murat 94 Okunma

Cevaplar

  • Murat11 Şubat 2014

    En sonunda N11.com a ulaşabildim ve çok fazla kupon kullanıldığı için hesabın geçici olarak durdurulduğu, kuponların süresi bittikten sonra yeniden açılacağı söylendi. Siz açmadan ben zaten hesabı kapatıyorum merak etmeyin.

  • Murat28 Ocak 2014

    Sayın N11 yetkilisi, İddia ettiğiniz gibi bir durum var ise gerekli işlemi yapın. Üyelik durdurma ne anlama geliyor. Benim görüşümü ve cevabımı almadan nasıl böyle bir kanıya varabiliyorsunuz?? Müşteri hizmetlerinden ne bilgi alabiliyorum nede bir yetkiliye ulaşabiliyorum. Acil cevap ve bana ulaşmanızı bekliyorum.

  • N11 Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın Murat Bağcı, n11.com'da kampanyalar son kullanıcıların yararlanabilmesi için yapılmaktadır. Aksi bir durumun tespiti halinde n11.com gerekli aksiyonları almaktadır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön