12 Ekim 2016
Yorum Yap
#6668818

N11.com Haksız Bir Şekilde Mağazamızı Kapattı

N11.com' da bulunan mağazamız 11.10.2016' da N11.com tarafından kapatılmıştır. Kapatılma gerekçesi de bir müşterinin sitenize yaptığı şikayetmiş. Müşteri, ürünü mağazamızdan kargo ücreti ödemeden almış ve kapıda oluşan kargo ücretini ödemeyerek geri göndermiştir. Burada geri gelen kargonun ücretsiz olması gerekirken Yurtiçi Kargo ücretini talep etmiş, biz de bu durumda dönen siparişin iadesini onaylamadık.


Durum ile ilgili N11.com'un iade talebinde de bu konuyu kendilerine bildirdik. Buna rağmen, mağazamızı kapatıldı. Hesaplara erişimimiz engellendi. Satmadığımız bir ürünün geliş - gidiş kargosu N11.com tarafından bize ödettirildi. N11.com un karmaşık ve anlaşılmaz sipariş sayfasındaki hatalardan dolayı çok zararımız olmuştur ve bu son durumda bunun sonucunda gelişmiştir. N11.com kendi hatasını, iş ortaklarına yüklemeye devam etmektedir.

Mümtaz Mümtaz 267 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi12 Ekim 2016

    Sayın Mümtaz P., Konu ile ilgili talebiniz değerlendirilmek üzere ilgili bölüme iletilmiş olup; siparişlerle ilgili iade süreçlerinde mevzuata uygun işlem sağlanmaması ve mağazanıza ait irtibat numaraları üzerinden ulaşılamaması sebebi ile mağaza üyeliğinizin belirsiz bir süre için askıya alındığı bilgisi alınmıştır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler