10 Şubat 2014 #2283939

N11.com Eksik Ürün Yolladı!

28.01.2014 tarihinde N11.com /S*****'den aldığım ürünlerden eksik gönderildi. Faturada belirtilen telefon numarasını aradığımda açan olmadı. N11.com Müşteri hizmetlerini ise sadece size dönecekler diyor, ancak ne arayan var ne de soran. N11.com /S********* ile ilgili diğer ürünlerin yorumunu incelediğimde benden başka eksik gönderim den sorun yaşayanların olduğunu fark ettim.


İlgili tedarikçi firmanın ya ayrıyeten böyle bir kar etme politikası var ya da çalışanı bir yol tutturmuş gidiyor. daha mı tövbe dedim ve artık buradan alışveriş yapmama kararı aldım.

Hasan 95 Okunma

Cevaplar

  • Hasan'ın Teşekkür Mesajı13 Şubat 2014

    Satın aldıklarım gecikmeli olarak elime ulaştı. Yine de tüm ilgilenenlere tşk.

  • Hasan11 Şubat 2014

    Çözüm yok, gönderilmeyen ürünün karşılığı sadece 20 tl ve bunda değilim. Sorun şu; böyle büyük bir kuruluşta nasıl böyle bir şey olabiliyor. Telefon almak istiyorum. Ya telefonda gönderilmezse..

  • N11 Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz. Tarafınıza eksik ulaşan ürünle ilgili " mağazaya soru sor" alanından mağazayla iletişim kurabilirsiniz. Şikayetiniz mağazaya iletilmiştir. Müşteri Hizmetlerimiz mağazayla görüşerek eksik gönderilen ürününüz ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapacaklardır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön