02 Mayıs 2013 #1775548

N11.com Ayrı Ayrı Kargo Yaptı, Kampanyadan Yararlanamadım!

N11.com'dan normalde 80 tl lık alışveriş yapacaktım ama 100 tl üzerine kampanya var diye Toplamda 114TL değerinde 2 adet ürün aldım. Sırf alışveriş miktarımı arttırmak ve kampanyada bir şey kazandırmamak için tek seferde ödeme yaptığım 114 tl yi ayrı ayrı kargo yaparak hem kampanyayı kazanamadım hemde 100 tl üzeri ücretsiz kargo fırsatından yararlanamayıp ayriyetten kargo faturalarını ödemek zorunda kaldım. Yani işin özeti ucuz diye E-ticareti kullanayım dedim hayatımda ilk defa daha pahalıya patladı.

İbrahim 752 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim06 Mayıs 2013

  Ürün alıyorum tek seferde ödemesini yapıyorum ürünler ayrı ayrı geliyor ve kesinlikle bir şey kazanacağım diye fazla ürün almayın sebebi alt yapı sorunlarından dolayı ayrı ayrı kargo yapıp müşteri mağduru gerçekleşmektedir. Sözde şikayete cevap veriyorlar ama bu cevap müşteri memnuniyetini getirmemektedir. Örnek 85 TL lik ürün aldım 100 TL üzerine kargo ücretsiz yazmakta idi 100 tamamladım ama altyapı sorunlarından dolayı 2 ayrı kargo ve kargo ücreti yansıtıldı. Bu herkesin başına gelebilir daha saglıklı siteler var oralardan alışveriş yapmanızı tavsiye ederim.

 • İbrahim03 Mayıs 2013

  Arkadaşlar, Ürün alıyorum tek seferde ödemesini yapıyorum ürünler ayrı ayrı geliyor ve kesinlikle bir şey kazanacağım diye fazla ürün almayın sebebi alt yapı sorunlarından dolayı ayrı ayrı kargo yapıp müşteri mağduru gerçekleşmektedir. Sözde şikayete cevap veriyorlar ama bu cevap müşteri memnuniyetini getirmemektedir. Örnek 85 TL lik ürün aldım 100 TL üzerine kargo ücretsiz yazmakta idi 100 tamamladım ama altyapı sorunlarından dolayı 2 ayrı kargo ve kargo ücreti yansıtıldı. Bu herkesin başına gelebilir daha saglıklı siteler var oralardan alışveriş yapmanızı tavsiye ederim. Teşekkürler, iyi günler

 • İbrahim03 Mayıs 2013

  Hayır katılmıyorum tek sefer de tek bir siteden ödeme yaptım. Farklı mağaza diye bir seçenek belirtilmedi... Siz böyle müşterilerinizi mağdur etmeye devam edin bi arama zahmetinde bile bulunmayın bu size piyasa pek fazla kalamayacağınızın göstergesi olacaktır. Şuan bir degil göreceksinizi ki bu size ne kadar müşteri kaybına neden olacaktır. Herzaman ve heryerde şikayetimi dile getireceğim. Ayrıca ürünü iptal edeceğim ben zararlı çıksam bile size kar ettirmeyeceğim.

 • N11 Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Değerli Üyemiz, Ürün sayfasında, kargo şirketi ve kargo ücreti başlıklarında mağazanın size sunduğu kargo seçenekleri yer alır. n11.com'da 3 tip kargo ücreti bulunmaktadır: - Alıcı Öder - Mağaza Öder (Ücretsiz Kargo) - Şartlı Ödeme (Aynı mağazadan alınan ve toplu kargo gönderimi yapılacak ürünlerde, belli bir adet üstüne, Ücretsiz Kargo seçeneği ekleneceğini gösterir.) Aynı mağazadan tek seferde alınan birden fazla ürün, tek kargo ile toplu gönderilebilirken farklı mağazalardan alınan ürünler için tek kargo ile gönderim yapılmamaktadır. Kargo gönderim şeklini ürün sayfasından kontrol edebilirsiniz. Yapılan kontrollerde siparişinizdeki ürünlerin farklı mağazalardan ve farklı kargo seçenekleri ile satın alındığı görülmektedir. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön