14 Mayıs 2013 #1797511

N11.com Aynı Kargo Numarasını Gönderip Ürünü Göndermemeyi Seçtiler!

18Nisan ürün aldım 22sinde teslim ettiler. Beğendim bir tane daha sipariş ettim. Eski kargo numarasıyla ürünü yolladıkları sistemde göründü. İki ürünede aynı kargo numarasını vererek ürünü göndermiş gibi gösterdiler. Yani daha önce aldığım ürünle aynı kargo numarasını gönderip ürünü göndermediler.


Öncesinde 4-5 kere uyardım hatalı işlem yapıyorsunuz diye. Parayı hesaptan aldıkları gün beni arayıp yarın ürününüz kargoya verilecek dediler, doğru değil! Bunun adı nitelikli yanıltıcılık. Defalarca aradım efendim notumuzu aldık size geri dönecekler dediler ama nafile sorun yaşanalı neredeyse 20gün oldu hala muhatap yok!

Yusuf 178 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf27 Ocak 2016

  Mağaza ürünü göndermedi. Sonrasında BİMER üzerinden şikayet ettim. Şikayet sonrası ürün çok çok sonra tarafıma ulaştırıldı.

 • Yusuf01 Haziran 2013

  Ürünü 40 gün sonra gönderdiler ancak malesef içinden fatura çıkmadı. Garanti ihtiyacım olsa karşılayamayacağım. Üstelik ürünle ilgili firmanın puanını düşüreceğiz diyorlar ancak malesef site firmanın ürünleri ile dolu.

 • Yusuf17 Mayıs 2013

  “Mağaza’ ya Soru Sor” alanından mağaza ile irtibata geçmek istedim ve geçerli kargo takip numarasını almaya çalıştım. Ancak mağaza mesajıma bakmadı bile.

 • Yusuf14 Mayıs 2013

  Ürünü alırken bu şekilde bir durumla karşılaşabileceğimizi ve Mağaza’ ya Soru Sor kısmını kullanmamız gerektiği hiç belirtilmedi. Bu durumun güvenliğini siz sorgulamalısınız. Haksız kazanç sağlanıyor. Maduriyetim bu şekilde giredilmedi.

 • N11 Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Değerli Üyemiz, Kargo takip numaranız eksik ya da hatalı girildi ise ilgili ürün sayfasında yer alan “Mağaza’ ya Soru Sor” alanından mağaza ile irtibata geçerek geçerli kargo takip numarasını almanızı rica ederiz. Şikayetiniz ile ilgili gerekli kontroller sağlanarak tarafınıza bilgi verilecektir. İyi alışverişler, n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön