14 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1953075

N11.com Ayıplı Zigon Sehpa Gönderdi!

Böyle bir hizmet verdiğiniz için çok teşekkür ederim...
Şikayetime gelince; mayıs ayı sonunda N11.com'dan Zigon sehpa indirimini görüp 2 adet aldım. Şehir dışında olmam nedeniyle bir yakınımın adresine gönderdim. Şehir dışından Ağustos ayının başında dönüp sehpaları teslim aldım ancak paketi açtığımda çok kalitesiz bir ürün ve bir kaç yerde kabarıklık gördüm.


Müşteri temsilcisini arayıp durumu anlattım ancak aradan gecen sürenin bir ayı geçtiğini ve değişim/iade yapılamayacağını söyledi. ürünün kullanılmadığını ne kadar ifade etsem de beni anlamak istemedi. Kendisine bu ürünün çok kalitesiz ve ayıplı bir mal olduğunu söyledim fayda etmedi. Durumu sizin vasıtanızla çözmek istedim.

Özgür 354 Okunma

Cevaplar

  • Özgür16 Ağustos 2013

    Hiç bir çaba göstermeden sadece kargo ve tüketiciyi suçladılar. Bir daha mı asla!!!!

  • Özgür14 Ağustos 2013

    Gönderilen ürünün kargoyla ilgili herhangi bir sıkıntısı yok. Ürünün hatası tamamen fabrikadan kaynaklı. Bu şekilde kargo firmasına ve bizlere hata bularak kurtulmaya çalışmanız gerçekten çok üzüntü verici. Tüketiciye gösterilen saygı bu olmamalı diye düşünüyorum.

  • N11 Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Değerli Üyemiz, Ürünün kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık tespit edilmesi durumunda, kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolunu sağlayarak teslim alabilirsiniz. Tamamlanan alışverişiniz için 30 gün boyunca iade yada değişim talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu süre sonunda otomatik olarak iade ve değişim butonu aktifliğini yitirmektedir. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler