25 Ekim 2016 #6776443

N11.com Alışveriş Güvensizliği!

N11.com'dan dün 150 TL'lik kuponu 75 TL'ye satın aldım ancak sitenin yapmış olduğu oyuna geldim. Ben alt limitsiz olduğunu düşünerek aldığım kuponun aslında 500 TL üzeri alışverişte kullanılacağını sonradan öğrendim. Sitenin kupon kullanım koşullarını açık ve net belirtmemesinden dolayı mağdur oldum. Siteden isteğim kupon siparişimin iptalinin tarafıma yapılmasıdır ve gelelim en büyük ve en önemli soruna siteden alışveriş yaptıktan sonra kartımdan yüklü bir miktarda para çekilmeye çalışılmış olmasıdır. Büyük ve güvenilir sandığım siteden kredi kartı bilgilerim kullanılarak yanıltılmaya çalışıldım ve bu sebepten dolayı kredi kartımı kapattırmak zorunda kaldım. Buradan bütün vatandaşlara N11.com'dan alışveriş yaparken dikkatli olmalarını tavsiye ediyorum. Banka tarafından bana gelen mesajı aşağıda resim olarak yükledim. İnanamayanlar için kanıtıdır.

Oktay 127 Okunma

Cevaplar

 • N11 Temsilcisi25 Ekim 2016

  Sayın Oktay C., Kampanya koşullarında da belirtildiği gibi, satın alınan kuponların iptali sağlanamamaktadır. Kart bilgilerinizin ele geçirilmesi konusundaki şikayetiniz ise detaylı olarak incelenmek üzere ilgili bölüme iletilmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Oktay25 Ekim 2016

  Ve burada bir hususu atlıyoruz. Şikayetimde sadece kupon hususu yok... Sitenizdeki alışveriş güvenliği gibi önemli bir konudan da bahsettim. Onunda Finansbank tarafından gönderilen mesajı mevcut. Kredi kart bilgilerimiz bir başkalarının ellerinde dolandırılmaya çalışıyoruz. Ama ne yazık ki bu konuyu hiç önemsemediğiniz görülüyor. Bu konunun da takipçisi olacağım.

 • Oktay25 Ekim 2016

  6767041 nolu siparişi yayından boşuna sildirmeye çalışmayın fotoğrafını çektim. Vatandaşlar arasında ayrımcılık yaptığınızın açık ve net kanıtı. İade yapılmadığı takdirde bu ikiyüzlü yaklaşımınızdan dolayı tüketici hakem heyetine ve sosyal medyada şikayetlerim devam edecektir.

 • Oktay25 Ekim 2016

  6767041 nolu şikayette aynı konudan muzdarip olan vatandaşın iptalini sağlayıpda benimkini neden iptal etmiyorsunuz. Müşteriler arasında neden ayrımcılık yapıyorsunuz... İptal edilmesini yineliyorum.

 • N11 Temsilcisi25 Ekim 2016

  Sayın Oktay C., Kampanya koşullarında, satın alınan kuponların iptal edilemediği ve belirli alt limitlerin bulunduğu bilgisi paylaşılmaktadır. Bu sebeple kupon limit değişikliği veya ödeme iptali sağlanamamaktadır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Oktay25 Ekim 2016

  Sayın şikayetvar. Resim yüklemesi yapamadım yardımcı olursanız sevinirim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön