17 Ekim 2016 #6699031

N11.com Adres Değişikliği

Aldığım bir ürünü yanlışlıkla eski adresime sipariş ettim. Ödeme yaptıktan sonra bu yanlışlığı fark ettim. Buraya kadar hata bende ancak bundan sonra canlı destekten başvurduğum ilk kişi görüşmeyi yarıda kesti. 2. kişiden N11.com'un telefon numarasını istedim. Aradığımda ya adresi değiştirin ya da ürünü iptal edin edim. Ancak bu sefer de iptal edemeyeceğini, ancak mağazanın edeceğini söyledi. Şimdi size soruyorum:
1. Mağaza ürünü iptal etmezse ürün başka şehirde yaşamama rağmen Ankara'ya mı gidecek?
2. N11.com'un müşteriye 15 gün ürünü almaktan vazgeçme hakkının olduğundan haberi yok mu?
3. Görüştüğüm kişiler ve ilgilenme düzeyinden anladığım kadarıyla iletişim kurduğum kişilere müşteri haklarıyla ilgili eğitim vermeyi düşünüyor musunuz?

Yalın 153 Okunma

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın Yalın O., n11.com alıcılar ile mağazaları buluşturan ortak bir platformdur; ürünler n11.com tarafından değil mağazalar tarafından satışa sunularak kargolanmaktadır. Siparişiniz mağaza tarafından onaylandığı taktirde, sistem üzerinden adres değişikliği sağlanamamaktadır. Konu ile ilgili talebinizi mağazaya iletmeniz durumunda, mağaza tarafından kargoya bilgilendirme sağlanarak siparişiniz güncel adresinize gönderilmektedir. Ancak mağazadan destek alamamanız durumunda Müşteri Hizmetlerimiz tarafından da destek sağlanmaktadır. Mağaza tarafından onaylanan siparişleriniz ile ilgili iptal talebi oluşturabilirsiniz. Talebiniz mağaza tarafından onaylandığında siparişiniz iptal edilir. Mağazanın cevap vermemesi durumunda ise beklenen kargolanma tarihinde otomatik iptal işlemi sağlanır. Yapılan kontrollerde siparişinizin iptal edildiği görünmektedir. İptal edilen siparişiniz ile ilgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Müşteri Hizmetlerimiz ile yapmış olduğunuz görüşmelerin kontrol edilmesi adına da şikayetiniz ilgili bölüme iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön