30 Mayıs 2014 #2477050

N11.com 17 Gündür Sorun Yaşatıyor

Kargo 3 iş günü içinde gönderilecek denildi. Evde teslim alacak bir kişi bulundurmam gerektiği için kargo şirketini aradım. Kargo şirketi ürünlerimin eksik onlara ulaştığını ve o yüzden beklettiklerini söylediler. Bunun üzerine N-11 , ben ve kargo arasında bir trafik yaşadık, kargo şirketi yetkilisi istersem eksik parçayı göndereceğini söyledi. Fakat benim artık midem bulanmıştı ve o eksikliğin giderilmesi 1 haftayı aşacaktı.


Daha sonra N-11.com'u aradım onlara da ürünümü iptal etmek istediğimi belirttim ama bugün 17 gün oldu. Parasını ödemek üzereyim. İptal talebim devamlı reddediliyor. Arayan soran maalesef yok. Bir N1 görevlisinin 'muhatabınız biz değiliz' demesi garip bir olaydı.

Hakan 480 Okunma

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi02 Haziran 2014

    Sayın Hakan Kapıcı, Şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Mağazadan bilgi tekrar iade talebi oluşturmanız halinde talebinizi onaylayacakları şeklindedir. Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafınıza arama yaparak bilgilendirmiştir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön