16 Ekim 2018
Yorum Yap
#11033650

N11 Yasadışı İşlem!

Müşterisini mağdur eden bir site. Yazılı belge olmasına rağmen ve telefon kayıtları mevcut iken, kendi hatalarının olduklarını söylemelerine rağmen. Yaptıkları hatayı bana ödetmeye çalışıyorlar. Oda 50-60 TL daha fazla almak için. Yanlış ürün bilgilendirme yaptılar geri gönderdim. Ürün bilgisi doğrulandıktan sonra ürünün tarafıma geri iadesi yapılması gerekirken site de ürün fiyatı arttığı için. Satışımı yasal olmayan bir şekilde iptal ettiler. Çünkü ürün artık 55 TL daha pahalıya satıyorlardı. Ama Tüketici Hakları mahkemesine başvuracağım. Bu tür kendini bilmez şirketler kafalarına göre ahkam kesememeli.

Muhammed Muhammed 237 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed16 Ekim 2018

    Ekibiniz kendi hatalarından dolayı mağdur olduğumu belirtiler ama yapacakları bir şey olmadığını belirtiler. 13 Ekim 2018 tarihli görüşme kayıtlarını inceleyip bakarsınız gerçekten haklıysanizda burda yayınlayıp beni yalancı çıkarabilirsiniz aksi takdirde mağdur ettiğinizi tekrar kabul etmiş olursunuz. Defalarca aradım 8 Ekim'de 2 kez aradım; 12 Ekim'de 3 kez aradım. 14 Ekim'de 2 kez aradım. Bugünde mesaiden fırsat bulursam yaptığını tüketici heyetine taşıyıp yasal işlem başlatacağım.

  • N11 Temsilcisi16 Ekim 2018

    Sayın Muhammed A., Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizlere bilgilendirme sağlamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler