06 Aralık 2018
Yorum Yap
#11264177

N11 Yanlış Kargo Ve Canlı Destek Fiyaskosu!

Kargom yanlış adrese kargolandı ve bu konuda "N11"in yapabileceği tek şey bana "kargo şirketine telefon edin" demek oldu. Ben zaten bu gibi şeylere zaman kaybetmemek için internetten alışveriş yapıyorum. Aynı canlı destek elemanı, bu olayı sosyal medyada paylaşacağımı söyleyince sipariş numaramı sordu ve bu konuyu kayıt altına aldığını söyledi. N11'den yapmış olduğum son alışveriştir.

Olgu Olgu 483 Okunma

Cevaplar

 • N11 Temsilcisi07 Aralık 2018

  Sayın Olgu O., Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizlere bilgilendirme sağlamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Olgu07 Aralık 2018

  Koyduğum ekran görüntüsünün zaten "Hesabım sayfamda bulunan Canlı Destek" konuşmasına ait olduğunu fark edemeyecek kadar yoğun çalışıyorsunuz sanırım :)

 • N11 Temsilcisi07 Aralık 2018

  Sayın Olgu O., Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Olgu06 Aralık 2018

  Çözüm merkezinden arayıp şikayet oluşturduğumu bilmiyorlarmış gibi "İade talebi oluşturmuşsunuz, bilgilendirmek için arıyoruz." dediler. Biz bu siteden ailecek ve şirketçe alışveriş yapıyoruz. Böyle bir prosedürleri olmadığını biliyorum. Zaten sorunca da evet şikayet üzerine aradım dedi hanımefendi, pasif agresif bir konuşma biçimiyle. Tüm konuşmaların ses kaydı ve görüntüleri elimdedir. İnanılmaz bir çözüm süreci, başarılarınızın devamını diliyorum.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler