2 g
#13105935

N11 Yanıltan Mağaza "bereketli Mutfak".

Ben N11.com'dan "bereketli mutfak" isimli mağazasından Çay termosu sipariş ettim istediğim ürün yerine başka ürün geldi İade etmek istemedim fakat mağaza sahibine Bir sorayım niçin böyle bir şey oldu diye mağaza sahibi o ürün artık çıkmıyor size gönderdiğimiz modeli çıkıyor bende dedim ki madem ürün artık yok neden Olmayan ürünün resmi duruyor bu bir aldatma değil mi? Bana sadece nokta işareti gönderdi cevap olarak sanki benden dalga geçiyor.

Murat Murat 1.150 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Murat2 g

  Bakın Buradaki görüşmemde bana diyor ki üretilen termos modeli artık bu şekilde üretiliyor halbuki daha önceki mesajında resimdeki görünen termosu gönderdik farklı bir ürün göndermedik demişti fakat artık termos modeli bu şekilde üretiliyor demesi mağaza sahibinin yalanını kendi diliyle ortaya koyuyor ilgilenmenizi ve gereğini yapmanızı rica ediyorum.

 • Murat2 g

  Mağaza sahibiyle yaptığım görüşmeyi Ekledim. E posta adresimide veriyorum. [email protected]

 • Murat2 g

  Ben sizin müşteri olan üyenizim. Bereketlimutfak ise sizin mağaza üyenizdir aşağıdaki resimlerde ayrıntılı olarak görebilirsiniz.

 • N11 Temsilcisi2 g

  Sayın Murat G., Yapılan kontrollerde siparişinize ait üyeliğe ulaşılamamıştır. Sipariş kodu veya e-posta adresinizi tarafımız ile paylaşmanız durumunda kontroller sağlanarak, tarafınıza detaylı bilgi verilecektir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler