13 Mayıs
#11963785

N11 Ürün Kalitesizliği ve Pişmanlık!

N11'den Bosch ütü aldım, ütünün kolisini açtım içinden kullanılmış, tabanı yanmış bir ütü çıktı, firma ile iletişime geçtim, biz size bandrollü ürün gönderdik diyor, bandrolü bende yapıştırıp göndereyim dedim, sizde öyle yapmışsınız çünkü, Bosch bayisi netice de mağdur etti, WhatsApp'tan bile yanık resimlerini göndermeme rağmen.


N11'de 10 gün bizi beklettikten sonra, bayi iadeyi almıyor, bizde bir şey yapamıyoruz deyip bizi servise yönlendiriyor, yani, sitesine girip, kendisinden alışveriş yapan müşterisine sahip çıkmadı. İki firmaya da hakkımı helal etmiyorum, bir daha da N11'den bırakın alışveriş yapmayı, sitesine bile girmem.

Fatih Fatih 191 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi28 Mayıs

    Sayın Fatih M., Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizlere bilgilendirme sağlamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Fatih15 Mayıs

    Merhaba N11, bizi servise yönlendirdiniz, servis çağırdık, geldi baktı, bu ürün 2. El kullanılmış dedi ancak ben işlem yaparsam benim üzerime kalır dedi, iade formu yazmadı bize. Çok ısrarlı ricamız üzerine müşteri fişi çıkartarak onların üzerine şunu yazdı ; Cihazın tabanında siyah lekeler var, yetkili bayi olmadığı için işlem yapılmadı. Size bir önceki şikayetimde de görselleri gönderdim, görme eylemini gerçekleştirebilen bir insan bu ütünün 2. El olduğu anlar, bir tek siz mi anlamıyorsunuz, ya da sitenize aldığınız yetkili olmayan bayilere yaptırımınız mı yok? 2. El diyorum N11! 2. El... Anlayabiliyor musunuz? Size bir de servisin verdiği fişi gönderiyorum, ben sıfır ürün parası vererek sizin sitenizden bir ürün aldım, siz bana 2. El ürün gönderimi yapan bir firmaya vesile olup, benim üzerimden para kazandınız, şikayetlerim bitmeden devam edecek, olumlu netice bekliyorum, acil!

  • N11 Temsilcisi13 Mayıs

    Sayın Fatih M., Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler