28 Ekim 2018
Yorum Yap
#11083448

N11 Uğurlu Geldi İndirim Kuponu Bilgilendirme Problemi!

Defalarca alışveriş yaptığım site şimdi size uğurlu geldi alışverişinizi tamamlarsanız şu kadar indirim kazanırsınız yazılı mailler gönderiyor, daha sonra tamamladığınız alışverişlerden sipariş numarası bazında bir tanesini kabul ediyor. Bu bir kandırma, ben de indirim alacağım diye aynı fiyatlı hatta bazen daha pahalı olan ürünleri buradan alıyorum, ancak son 3 siparişime vaat ettiği kuponları yüklemiyor, sebep daha önceki siparişimde birini kullanmış olmam ama sen bana her 75-100 TL aşan siparişim için bu maili gönderiyor ve beni yanlış yönlendiriyorsun.

Sule Sule 300 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Sule30 Ekim 2018

    Şikayetim zaten sizin yaptığınız bilgilendirme üzerine canlı destek biriminizle konuştuktan sonra buraya şikayette bulundum, söylediğiniz limitleri aşarak yaptığım her alışverişe kupon verdiniz alışverişler tamamlandıkça hesabıma yüklendi kullandım, son alışverişlerimde yüklememeye başladınız ve aynı baremlerden ürün alırsam yüklenmezmiş gibi bir bahane öne sürüldü o zaman bana kazandı maili neden gönderdiniz ve şimdiye kadar aldıklarım zaten hemen hemen aynı şeyler. Kısaca kupon kazandınız uğurlu geldi mesajlarını benim gibi insanları aptal yerine koyan bir hile.

  • N11 Temsilcisi30 Ekim 2018

    Sayın Şule A., Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizlere bilgilendirme sağlamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları