N11 Ücretimi İade Etmediler

Elif Elif25 Mayıs 21:56

Benim sipariş verip oluşturduğum ürünü daha kargolamadan iptalini gerçekleştirdim. Paramın da hesaba yatmasını onayladım. Fakat buna rağmen kargoda gönderildi paramda çekildi. Ürünü teslim almadan geri yolladım ancak buna rağmen hala ücretim gönderilmedi. Sürekli 16'sında yatırıldığı söyleniyor bankayla görüşüyorum gelen bir ücret yok diyor 9 gün bankada beklemez paranız diyorlar haklılar. Alışverişimi bonusla yaptım süresi geçecek iade olana kadar bir türlü param yatırılmadı. Benim mağduriyetimi kim giderecek. N11e güvenerek alışveriş yapıyoruz sonuca bakın. İptali bile gerçekleştiremiyorlar. Paramı acilen geri istiyorum yoksa gerekli kurumlara şikayetlerimi yapacağım. Bir dahada N11i asla kullanmayı düşünmüyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Elif 26 Mayıs 23:48

Bonusumun süresi geçincemi dönüş yapacaksınız. N11 pişmanlık oldu benim için. Canlı desteğiniz bile işe yaramaz. İstenilen cevapları vermiyor. Sizin hakkınızda yarın şikayette bulunacağım. Rezalet!

N11 Logo N11 26 Mayıs 08:11

Merhaba, Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler