20 Eylül 2018
Yorum Yap
#10929778

N11 Tüketici Hakem Heyeti'ne Rağmen İade Almıyor!

N11.com üzerinden almış olduğumu telefon daha kullanalı 2-3 gün olmuştu ve arızalı çıktı satıcı ile konuştuk satıcıya gönderdik adam reset atıp tekrar bize gönderdi ve aynı sorun tekrardan çıktı satıcıya ürünü iade almasını söyledim benden Samsung servis raporu istedi. N11'den iade istedim benden servis raporu istedi. Samsung servisine gittim bizim böyle bir raporumuz yok dediler.


En son Tüketici Hakem Heyeti'ne gittik. Servis raporu alınıp para iadesinin yapılmasına hükmetti. Bu karar ile Samsung servisinden üründe belirtilen arızanın olduğuna dair rapor alındı. Fakat N11 denen bu kansun tanımayan firma bu rapor ve Tüketici Hakem Heyeti kararı ile para iadesi yapmıyor. Pazartesi icra takibi başlatacağım.

Savaş Savaş 236 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Savaş22 Eylül 2018

    Beni arayıp Servis raporu ile bozuk telefonun iadesinin alınamayacağını söyleyen bu arkadaş utanmadan bir de bilgi verilmiştir yazıyor buraya. Bu kanunsuz tavırlarınız yüzünden inşallah batarsınız. Amazon geldi de sizin gibi kanun tanımayan firmalardan kurtuluruz inşallah. Elimde thh belgesi var Samsung servisinde alınan ürünün arızalı olduğununa dair belge var hala ürünü geri almıyorsunuz. Pazartesi icra işlemlerini başlatıp paramı geri alıp ne kadar rezil bir firma olduğunuzu her tarafa yazayımda insanlar sizin gibi firmalara kanıp parasını kaptırmasın. Resmen paramı gasp ettiniz. Sakın bu firmadan alışveriş yapmayın sakın.

  • N11 Temsilcisi22 Eylül 2018

    Sayın Savaş A., Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizlere bilgilendirme sağlamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • N11 Temsilcisi20 Eylül 2018

    Sayın Savaş A., Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler