Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

N11 Sözünde Durmuyor Canlı Destek Kimse İlgilenmiyor

Seda
13 Haziran 07:02
187

N11.com Dan nir satıcıdan kedi maması sipariş verdim. Daha karşılanmadı 2 gündür bekliyoruz. Mağazayı aramak ve siparişimi karşılamalarını söylemek bu kadar zor olmamalı. Mağaza cevap vermiyor canlı destekten 3 kişiyle konuştum canlı destek de yardımcı olmuyor. Mağazayı arayın diyorum mağaza arama saati dışındayız siz kontrol edin gün içinde diyor sabah arıyorum aynı cümle akşam arıyorum aynı. Bana denilen şey siparişi ara sıra kontrol Edin verildi mi diye :) bir de dua edeyim verilsin diye. Dalga mı geçiyorsunuz. Bugün kargoya verecekleri bile belli değil ben dakika başı kontrol mu edeceğim? Bana Lu saatte yazın yardımcı olalım da denmiyor. Saat soruyorum söylemiyorlar yasakmış. Ben bu ürünü gün içinde sipariş verirsen kargoda yazdığı için aldım. Kedi maması aldığım ürün ve kedim hasta aç. Burda canlı desteğin ve mağazanın keyfini bekliyoruz. Yardımcı olan da yok sözünde duran da dün canlı destekteki bayan aramış mağazayı ve dün vereceklerdi kargoya ürün hala hazırlık aşamasında. O yüzden artık N11 tercih etmiyorum başka platformlardan alışveriş yapacağım yapacak olan kişilere de asla tavsiye etmeyeceğim basılsa ürününüz gelmiyor ve yardımcı olmak isteyen bir temsilci fe yok.

N11 Sözünde Durmuyor Canlı Destek Kimse İlgilenmiyor
Seda
13 Haziran 10:36

7 kez canlı desteğe bağlandım bir kez müşteri temsilcisini aradım yapabilecek bir şey yok oraya 14 Haziran yazmışlar mağazayı arayıp ulaşamamışlar o yüzden yapacak bir şeyim yok dendi. Oraya daha bilgili be gerçekten yardımcı olacak kişileri çalıştırın yoksa bende yapacak bir şey yok deyip sizinle çalışmak isterim bedavadan. Gerçekten markayı kötülüyor bu tarz çalışanlar. Ben verilen sözün tutulmasını istiyorum mağazayı arıyoruz açmıyor ilgilenmiyor. Oraya ayın 14ünde yazığı için işlem yapamıyorlarmış. Mağaza bana aynı gün dedi canlı desteğe yarın kargoluyorum dedi bunların bir hükmü yok mu? 10 defa aradım 10 kişi de yapacak bir şey yol dışında birler demedi bu kadar zor olmamalı ya

Seda
13 Haziran 10:38

Gerçekten bayram olmasa başka siteden alışveriş yapacağım keşke bildiğim sitelerden devam etseydim hem çok ilgililer hem aynı gün teslimat yapıyorlar bu saatten sonra n11den ne alışveriş yaparım ne de yaptırırım. Dedikleri tek şey yapacak bir şeyimiz yok :)

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

N11 Destek Olmayan Canlı Destek Servisi

Abdullah
12 Haziran 14:58
142
N11 Destek Olmayan Canlı Destek Servisi
N11 Destek Olmayan Canlı Destek Servisi
N11 Destek Olmayan Canlı Destek Servisi
1

N11 Sahte Ürün Satışı

Sibel
19 Mayıs 00:38
166
N11 Sahte Ürün Satışı
N11 Sahte Ürün Satışı
1

N11 Canlı Destek Yardımcı Olmuyor

Mehmet
16 Mayıs 00:18
166

N11 Uygulamasından Alınan Ürünün İade Süreci

Nihal
10 Kasım 2023 20:36
294

N11 İptal Üstüne İptal Kampanyası

Uygar
23 Ekim 2023 12:07
57
N11 İptal Üstüne İptal Kampanyası
Benzer Şikayet Yaz
N11 Kategorileri