11 Temmuz
#12253117

N11 Sitesi Mükerrer Çekim Hatası

10.07.2019'da N11 sitesinde 201465952780 numarasiparişim için kredi kartımdan çift çekim olmuştur. Mükerrer çekimin iptalini sağlanması için müşteri hizmetlerini aradığımda da talep oluşturulduğunu en kısa sürede dönüş yapacaklarını iletmişlerdir.


En kısa sürenin ne kadar süreceği konusunda net bir bilgi mevcut değil. Sistemlerinde yaşanan sorun yüzünden kartımdan çift çekim olması, sürecin ne zaman çözüleceğinin bilgisi olmaması ve bu durum düzelene kadar kart limitimin o kadar düşük olması beni çok rahatsız ediyor. Bundan sonra asla N11'den alışveriş sağlamayacağım ve çevremdekilere tavsiye etmeyeceğim.

Aylin Aylin 204 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi3 g

    Sayın Aylin A., Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizlere bilgilendirme sağlamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Aylin11 Temmuz

    Müşteri temsilcilerinize de talebimi ilettiğimde sonuçlanınca bilgilendireceğiz diye dönüş oluyor. Ne zaman sonuçlanacağı yönünde hala net bir bilgi yok.

  • N11 Temsilcisi11 Temmuz

    Sayın Aylin A., Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları