08 Kasım
#12927501

N11 Sitesi 11.11 Kampanyası Kupon Kandırmacası

N11 satın aldığım kuponun ücretini kartımdan çekti, daha sonra iptal etti, kupon satışı falan hikaye kurmaca gibi geliyor bana sisteme bile girişe izin vermiyor tıklanmıyor bile son birkaç gündür ilk gün aldığım kuponu da ödemeyi yaptığım halde iptal ettiler, gerekçe olarak müşteri hizmetleri sizden önce başkası almıştır diyor ben ödemeyi yaptım kartımdan ücret çekildi siparişiniz onaylandı yazısı geldi nasıl başkası aldı diyorum cevap veremiyorlar sistem çok yoğun hatalar olabilir ama en azından hatanızı telafi edin ya da kampanya yapıyoruz diye her yere reklam vermeyin bu sene tam bir fiyasko böyle devam ederseniz satışlarda da geçen senelerdeki rakamları elde etmeniz zor yaptığınız kampanyalar şaibeli hep.

Cemal Cemal 1.014 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cemal08 Kasım

    Keşke hemen cevap vermek yerine bir kontrol etseydiniz size ekran görüntüsü de gönderdim ödeme yapıldı sistem onayladı ama siz kafanıza göre kupon iptali yaptınız, kampanya yapıyoruz diye kandırmayın milleti, müşterisi mağdur eden kandıran firmadan zaten bir daha alışveriş de yapmam kuponlarınız sizin olsun (zaten kimseye vermiyorsunuz bu sene) benden çektiğiniz 1 lirada sizin olsun, Doğuş grubuna yakıştıramadım her sene güzel kampanyalar yapıyorlardı ama bu sene iş amatörlere kalmış anlaşılan direk otomatik cevap veriyorlar araştırmadan bu sene çakılacaksınız herseneki rakamları unutun. Çevremde bir kişi yok bu yüksek miktarlardaki kuponu alabilen bu sene kandırıyorlar insanları salak yerine koyuyorlar.

  • N11 Temsilcisi08 Kasım

    Sayın Cemal D., Kuponlar sınırlı sayıda olup, almak istediğiniz kupon tükendiği için hata aldığınız görülmektedir. Kampanyalarımız için takipte kalmanızı rica ederiz. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları