09 Ekim
#12746848

N11 Siparişlerim Reddediliyor

N11 sitesinden 209576144186 numarasiparişimi verdim. Sürekli verdiğim siparişler reddediliyor. 3 defa sipariş verdim 2 si reddedildi, şimdi 4. Siparişimi verdim. Reddedilme nedeni ürün stokta kalmadı. Ya bu işin içinde art niyet var yani ürün ucuz gösterilip satış da gerçekleşince geri çekiliyor, ya da gerçekten ciddiyetsiz firmalar ile çalışılıyor. Ürünü temin edememek bir problem, reddedilen işlem sonucu paranın geri dönüşünü beklemek ayrı bir problem. N11 bu soruna bir çözüm bulmazsa vatandaş N11 den bir daha alışveriş yapmayarak kendi çözümünü üretecek haberiniz olsun.

Serdar Serdar 630 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Serdar10 Ekim

    Sevgili N11, Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz, diyorsunuz ya. Canlı Destek bölümünden de ilk başvurdum zaten. Şöyle oluyor; canlı destek firmayla iletişim kurun diyor, firma iptal ediyor, tekrar sizinle muhatap olabilmenin yolu canlı destek, canlı destek tekrar firmaya yönlendiriyor, firma iptal ediyor :) kısır döngüde süreç devam ediyor. Sözün özü; amacım sürecinizde bir sorun var diyebilmek için bu platformdan yazmaktı. Ve mesaj yerine ulaştı. İyi ki bu platform var.

  • N11 Temsilcisi09 Ekim

    Sayın Serdar U., n11.com'da siparişlerinizin mağaza kaynaklı olarak iptal edilmesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir. Konu ile ilgili mağazamızdan alınan bilgi, siparişinizin stoklarda tükenmesi sebebi ile gönderimin sağlanamadığı ve iptalinin gerçekleştirildiği yönündedir. İlgili ürün satışa kapatılmıştır. Ücret iadeniz n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 gün içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler