14 Ocak
#13450091

N11 Siparişimi Başka Şehre Gönderdi

12.01.2020 tarihinde https://www.n11.com/ alışveriş sitesine bağlı ''pazar'' isimli bir marketten kablosuz mouse klavye seti siparişi ettim. Ancak siparişi kargolama esnasında benim yerime bir başkasının adına ve adresine düzenleme yapılıyor, bu durumda Eskişehir'e gelmesi gereken ürün Konya'dan Antalya iline gidip bir de orada dağıtıma çıkarılıyor. N11 müşteri hizmetlerini aradığımda olayı net bir şekilde ifade ettikten sonra bana kargo şirketini aramamı ve dağıtama çıkarılan ürünü geri çektirmemi biz buradan yaparsak 3 gün sonra dönüş yaptıklarını aktardılar. Sizin hatanız olduğu için sizin uğraşmanız gerekmiyor mu dediğimde, bu şekilde daha hızlı bir çözüme kavuşacağımızı belirttiler kargoyu aradığım beyefendi biz düzenlenenden irsaliye ye göre gönderim yapmak zorundayız biz nereye derseler götürürüz artı sizin adınıza bile değil bunu N11 düzeltmesi lazım dedi.


(o kadar çok haklılar ki) N11 aradım çözüm merkezine talep açtılar eksik olmasınlar 2 saate dönüş yapıldı. O***** bey ürününüz Eskişehir'e gelmek üzere yolda iki kişi aynı ürünü almışız sadece kargo takip numarasını karşı tarafında ki bana benim ki ona gitmiş şekilde açıklama yaptılar. Bu olaylardan bağımsız şekilde ben mağazaya sabah detaylı açılama istemiştim bunların arkasından tam 7 saat sonra mağazanın bana cevabı; merhaba iade talebi oluşturun başka bir yere gidiyor karışıklık olmuş durumda. Mağaza geç cevap verir N11 yalan söyler şu an benim ürün saat 15:00 itibariyle başkasının elinde ama parasını ben ödedim. Ürünü iptal edeceğim teslim almış gözüktüğüm için bana kargo seçtiriyor. Sabahta beri anlamsız cevapsız yalanlı bir sürü açıklamalar dinliyorum ama hiç biri bana çözüm sunmuyor.

Oğuzhan Oğuzhan 208 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi15 Ocak

    Sayın Oğuzhan A., n11.com'da siparişleriniz ile ilgili kargo sürecinde gecikme yaşanması durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir. Yapılan kontrollerde siparişinizin iade edildiği görüntülenmektedir. İlgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler