sta-1-hoverYetersiz Çözüm

N11 Siparişim Teslimat Süresinde Gelmedi

Ahmet Ahmet28 Mart 19:34

N11 üzerinden eşimin vermiş olduğu sipariş teslimat süresi içinde elimize ulaşmadı ve son teslimat tarihinden 2 gün sonra çalışmakta olduğu yeri kapandı ve sipariş adresi orası kayıtlıydı. Günlerce Sürat Kargo'nun 50. Yıl şubesini aradım yeni adres vermek için fakat telefonları bile açmadıklarından ulaşamadım. Sonra Sürat Kargo'nun merkeziyle ulaştım yapacakları bir şey olmadığını N11 ile görüşmemiz gerektiği aktarıldı. N11 e konuyu detaylı anlattıktan sonra başta yardımcı olamayız gibi bahaneler üretildi. Ürününüz üreticiye geri gittiğinde iade yapılacağı aktarıldı. Ben de sizin hatanız benim muhatabım ne satıcı ne ee kargo firmasıdır vermiş olduğunuz teslimat tarihinde ürün gelmedi. 

Sonrasında iş yerim kapandığı için o adrese gelse bile alamayacağım. O adresin çok yakınında oturuyoruz oraya getirilebilir içinde bulunduğumuz bu durumda sokağa çıkmamız sakıncalı kargo şubesinden ürünü alamıyorum bu durumu telafi etmeniz gerekiyor açıklamasını yaptıktan sonra yeni adres istediler yetkililerle görüştüler ertesi gün son vermiş olduğunuz adrese ürününüz 3 iş gününde teslim edilecek dediler. Bu konuşmayı 8 gün önce yaptık fakat hala ürün teslim edilmemiştir. Hiçbir şekilde satış sonrası hizmette yardımcı olunmuyor ve söylediklerini yerine getirmiyorlar. Tamamıyla baştan atmaya çalışıyorlar. Siparişimin bir an önce ulaşmasını istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ahmet 30 Mart 20:01

Merhaba yapmış olduğunuz canlı destek uygulamasında durum çözülemiyor. Oradan çözüm bulamadım zaten. Zaten bahsetmiş olduğum gibi eşim farkında olmadan misafir giriş yaparak sipariş vermiş. Ayrıca buradan yazmak yerine telefon ile iletisim kurulacağını düşündüğümden dolayı buraya sipariş kodunu yazmadım. Fakat siz beni yanıltmadan yine kolaya kaçıp buraya mesaj yazmakla yetindiniz. Mesaj ile gelen sipariş numarası ektedir. Lütfen acilen bu problemi çözün lütfen. Şubede olan kargoyu yeni adrese göndereceksiniz bu kadar zor olmamalı.

N11 Logo N11 30 Mart 11:52

Merhaba, Yapılan kontrollerde siparişinize ait üyeliğe ulaşılamamıştır. Sipariş kodu veya e-posta adresinizi tarafımız ile paylaşmanız durumunda kontroller sağlanarak, tarafınıza detaylı bilgi verilecektir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

N11 Logo N11 30 Mart 07:59

Merhaba, Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler