15 Mayıs
#11974999

N11 Satıcı Hakkını Koruyor!

N11'in ürünlerin altında bulunan fiyat takip kısmında görünen fiyat takibinin çoğu gerçek değil.
06/05/2019'da Mizuno marka ayakkabılar indirimli idi. 120 TL'den başlayan fiyatlarla ve diğer sitelerde de aynı mı diye baktım. Kendi mizuno sitesi, Hepsiburada ve birkaç sitede daha aynı fiyatta idi. Bunun üzerine N11 den iki adet spor ayakkabı sipariş ettim, 125'erden 250 TL, daha sonra satıcı ürünler tedarik edilemiyor uydurması ile iptal edip fiyatları iki katına çıkardı.


Bari ürünü gerçek kaldırın inandırıcı olsun. Daha sonraki günler de de pek çoğu 2,5 -3 katına kadar çıkarıldı * fiyat takip kısmına * bakıldığında yapılan fiyat değişimi görünmüyor aksine 500 TL'den 300 e vs. inmiş gibi görünüyor. Sistemsel hata olsa diğer birkaç site ve kendi sayfanızda da hata olmaz ya. Daha da bedava deseniz asla almam, bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım 3 gün içinde çözümlenecek dendi tam 3. gün sonu görüşmemde yapacak bir şey yok para hesabınıza aktarılmış dendi. Hangi akla hizmetse 3 gün beklersen olacağı bu. Paranın hesaba yatma rezilliği de cabası. Satıcı yanlı hizmet veriliyor. Bununla birkaç kez daha mağdur ettiler, hiç müşteri haklarını korumuyorlar. Çözüm sunulduğu yok.

Sema Sema 220 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Sema1 g

  ""n11.com'da siparişlerinizin mağaza kaynaklı olarak iptal edilmesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza Başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir."" sanırım bu aldığınız aksiyonununuz... : ) şu an dahi baktığımda sıkıntılı birkaç mağaza ve mizuno satıcısı hala %100 güvenilir puanı ve sağ üstte de güya güvenilir amblemleri var. Fiyat takip aldatmacaları da hala düzeltilmemiş. Hepsiburada'dan beklemezken hatalarını fazlası ile telafi ettiler. N11 i güvenilir görüyordum maalesef tam bir fiyasko, sabır sınaması hele canlı destek (cansız) tam bir sabır sınaması. Geri dönüt dahi yapılmadı. Buraya yapılan kopyala yapıştır otomatik cevap hariç.

 • Sema16 Mayıs

  Bundan evvel de birkaç kez aynı şeyi yaşattınız para iadesi ile çözümlemiş oldunuz. Mağduriyet ve stresimizle kalakaldık. 5 – 10 kupon reklamı ile değil verdiğiniz güven ve memnuniyetle müşteri kazanılır amaç bu ise tabii ki yoksa istediğiniz kadar reklam yapın boş. Sizin için iade yapıldı demek basit ama o 3-4 günde 250 TL az para değil ve başka alışveriş yapamıyorsun. Parası giden biz, mağdur olan, stresiii zaten tarifsiz, defalarca aramak cabası. Bunun bedeli ne olacak? Enflasyon dostu N11... Fiyatlamayı bir hafta içinde 2 hatta 3 katına çıkaran satıcının fiyat takip kısmını dahi doğru göstermeyip hatta indirim yapmış gibi gösterilen yapma grafik. Bu mu yaptırım safsata Hepsinin fotoğrafları mevcut isteyene paylaşabilirim. Fiyatlamayı da ürün fiyat değişimlerini de.

 • Sema16 Mayıs

  Şikayetim yani yazdıklarım farklı sizin verdiğiniz kalıp cevaplarınız farklı. Alıcı veya satıcı bir ürünü 3 gün içinde onaylamadığı sürece 3. Gün sonunda iptal olur. Siz de bunu bilerek çözümlenme sürecini ( yapacağınız iptali geri almaktı) 3 gün sonra belli olacak dediniz. Paranın hesaba aktarılıp, dönüşü olmayacağı için böyle yapıldı. Paranın hesaba aktarılması 3-4 gün sürüyor bu ne denle (çözümlenen ne ki) 3 gün beklettiniz,3 gün sonra da para hesabınıza aktarılmış, yapılacak bir şey yok dediniz, bu mu çözüm? : ) Güya yaptırım var neden fiyat takip kısmınız gerçeği yansıtmıyor da sanki indirim yapılmış gibi gösteriyor ve çoğu üründe böyle. Beklentim yok her şey ortada...

 • N11 Temsilcisi15 Mayıs

  Sayın Sema O., n11.com'da siparişlerinizin mağaza kaynaklı olarak iptal edilmesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir. Ücret iadeniz n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 gün içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları