15 Mayıs
#11976933

N11 Orijinal Olmayan Batarya!

N11' den 205615715987 bu sipariş numarasıyla orijinal iPhone 5S ibaresiyle satılan bataryadan aldım 2 gün önce taktırmak için teknik bir yere gittim teknik ekip takarken neden yan sanayi çakma tercih ettiniz diye sordu bende hayır orijinal diye aldım dediğimde hayır değil dedi. İlgili mağaza bu şekilde bu ürünü reklam ediyor ve kendilerine de soru sor bölümünden sormuştum orijinal mi diye evet orijinal diyerek onayladılar ürün kesinlikle orijinal değil takıldığı andan itibaren telefon açayıp ısınıyor kendi kendine kapanıp açılıyor hatta ekran bazen kıpkırmızı oluyor şu an telefonu patlama ihtimaline karşın kullanamıyoruz.


Kandırıldık hem de telefondan olduk mağduriyetimizin giderilmesi açısından N11 'e yazdım fakat dönüş sağlanmadı gönderici faturasız gönderdi, kargo poşetinin üzerinde sadece gönderi bilgileri ve adres yazılı kağıt dışında hiçbir şey yok bu şekilde insanları kandırıp mağdur etmeye hakları yok kardeşimin telefonu yok haber alamıyorum haber alamadığım süre zarfı içerisinde kendileri sebep oldukları şey yüzünden bu vebali nasıl ödeyebilecekler bir de bunu N11 kalitesinde yapıyorlar en yakın zamanda bir avukatla konuyu görüşüp dava yoluna gideceğim bilgilerinize.

Gamze Gamze 192 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi15 Mayıs

    Sayın Gamze Y., Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları