12 Şubat
Yorum Yap
#11574388

N11 Mağazada Ürün Olmamasına Rağmen Siparişe Açık Olması!

N11.com sitesindeki Medıcalposıtıve mağazadaki ürün için 29.01.2019 tarihinde siparişimi verdim en geç 02 Şubat'ta kargoya verilir diye site de yazmasına rağmen siparişim tedarik edilemediği için iadesini isteyebilirsiniz diye 1 hafta sonra dönüş yapıldı. Kargoya niye verilmedi diye soru sorduktan sonra ürünü tedarik edemiyoruz iadesini yapabilirsiniz diye mesaj gönderdiler. Elinde olmayan ürünün satışa sunulması hiç etik değil N11 müşteri temsilcisine de bunları aktardım. Bu mağazanın N11.com mağazasının kapatılması gerektiğini söyledim. İlgili birime ileteceklerini söylediler. Mağaza halen açık insanları kandırmaya devam ediyor.

Zeynep Zeynep 293 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Zeynep13 Şubat

    Siparişimi verdikten sonra 1 hafta geçmesine rağmen kargo yapılmadığı için mağaza ile iletişime geçtim ürün tedarik yapılıyor cevabını aldım aynı zamanda iptalini de yapabilirsiniz diye mesaj yazdılar. Ben ürünü istiyorum niye iptalini yapayım. Buradan sonuç alamayınca N11 canlı destek ile iletişime geçtim sizde aynı şekilde ürün iptali yapabilirsiniz dediniz mecburen iptal yapmak zorunda kaldım. Ben iptali gerçekleştirmeseydim 15 gün içinde zaten iptal olacağınızı söylediniz. N11 bana bu konuda hiç destek olmadı. Bu tür mağazaların N11 bünyesinde satış yapmakta olması tamamen N11 sorumluluğundadır.

  • N11 Temsilcisi12 Şubat

    Sayın Zeynep Ö., n11.com'da siparişlerinizin mağaza kaynaklı olarak iptal edilmesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir. Yapılan kontrollerde, siparişinizin iptalinin sağlandığı görüntülenmektedir. Ücret iadeniz n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler