N11 Mağaza Destek Bölümü Dönüş Yapmıyor

Musa Musa31 Mart 10:09

N11 ve diğer bazı pazaryerlerinde mağazamız var. N11 mağazamızı ulaşılamadığımız gerekçesiyle geçici olarak kapatmışlar. Ürün soru cevap kısmından gelen tüm sorulara anında dönüş yapıyoruz. Sipariş sonrası arayan, yazanlara mutlaka dönüş yapıyoruz. 7/24 WhatsApp ve telefonla kurulum destek sağlıyoruz. Başka pazaryerleri ülke olarak Zorlu süreçten geçtiğimiz bu günlerde mail atarak kargo gecikmelerinden bile mağaza puanlarımızın etkilenmeyeceğini söyleyerek yanımızda duruyor.

N11 e maalesef zor olan işlerimizi adeta daha da zorlaştırarak bir bahaneyle mağazamızı kapatıyor. Kendilerine bir haftadır mail atıyoruz dönüş yapılmıyor. Cevap verilmiyor, canlı ulaşabileceğimiz bir telefon numarası bile verilmiyor. Mağazamız açılacak mı? Ne zaman açılacak? Bilgi verilmesini talep ediyorum. Açılmayacaksa bilelim diğer pazaryerlerine ağırlık veririz. N11 sanırım bizden aldığı komisyonlardan para kazandığını unutmuş.

Cevaplar

profile-icon Musa 31 Mart 10:36

Bir haftadır magazadestek ve isortagi mail adreslerine yazıyoruz Size hemen mağazamızı açın ya da mutlaka açın demiyoruz ama bir cevap verin zahmet olmazsa... Bize ulaşılamıyor diyorsunuz ama asil ulaşılamayan sizsiniz...

N11 Logo N11 31 Mart 10:14

Merhaba, n11.com olarak mağazalarımızın taleplerini en kısa süre içerisinde çözüme ulaştırmak ve sizleri n11.com'un değerli müşterileri ile buluşturmak adına gereken aksiyonları almaktayız. [email protected] e posta adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Mine 2 hafta önce  

    Merhaba maalesef N11 de satıcı olarak benzer sorunlar yaşamaktayız. Mağazanız açıldımı muhatap bulabildiniz mi?

  • profile-icon Cengiz 02 Nisan 12:32  

    Maalesef N11 politikası böyle. Sorun yaşadığım mağazaya yazdığım mesajlara geri dönmediklerini ve ürünümü hala teslim etmediklerini belirtmeme rağmen kayıtsız kalıyorlar. Sizin gibi dürüst çalışanları cezalandırıyorlar. N11 pişmanlıktır.

    • 1Destekçi

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler