4 g
Yorum Yap
#11263140

N11 Karspor İsimli Satıcı İndirimli Alınca Stokta Yok Deyip Göndermediler!

N11.com sitesinden 23 Kasım günü kayak takımı satın aldım. Aynı farklı sitelerde 1300 TL'ye kadar düşmüşken, ben N11'den 1150 TL'ye aldım. Satıcı mağaza Karspor' du. 2 hafta geçmesine rağmen siparişim gelmeyince siteye girip baktım 'siparişiniz reddedilmiştir' yazıyordu. Bana da herhangi bir mail gönderilmedi veya arama yapılmadı bu konuda. N11'in müşteri temsilcisiyle görüştüm ve 'ürün kalmamış o yüzden iptal edilmiş' dediler. Ben Erzurum' da yaşıyorum ve Karspor mağazasında şu an halen daha istediğim ürünün 1900 TL civarında bir fiyatla satışı yapılmaktadır. 23 Kasım günü o kayağı 1300 TL civarında fiyatla başka siteden alabilirdim. Mağduriyetim hakkında N11 ve Kar spor' dan şikayetçiyim.

Ömer 608 Okunma

Cevaplar

  • Ömer4 g

    Benim şikayetim ücret iadesi değil. Ben sizin sitenizden alışveriş yapıyorum, mağaza bana 'N11 sitesi Karspor firmamızın dışında bir indirim sağlamıştır. Kabul edilmez indirim miktarı olduğu için reddedilmiştir.' cevabını gönderiyor. Siz insanları mı kandırıyorsunuz? N11 ve Karspor arasındaki anlaşmazlık beni ilgilendirmez. Ben o ürünü o fiyattan almazsam BİMER-CİMER veya savcılık yoluna gideceğim. Bana ürünümü gönderin.

  • N11 Temsilcisi4 g

    Sayın Ömer E., n11.com'da siparişlerinizin mağaza kaynaklı olarak iptal edilmesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir. Ücret iadeniz n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama sağlamış ancak sizlere ulaşamamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler