N11 Kargo Gelmedi Ve Para İadesi Yapılmıyor

Seyit Seyit28 Mayıs 08:42

Merhaba;

Anneler gününde hediye etmek için, 5 Mayıs 2020 tarihinde N11 sitesi üzerinden alışveriş yaptım. Sipariş numaram: 2038******78 Bu sipariş numarasına ait "Xiaomi Inface Sonic Yüz Temizleme ve Cilt Bakımı Masaj Cihazı" tarafıma teslim edilmemiştir. Ürün bana ulaşmadığı için online olarak iade edip, iade parasıyla yeni bir hediye almak istiyorum ancak 28 Mayıs 2020 tarihi olmasına rağmen hala bir iade yapılmadı. Firma iade etmek istediğin ürün bana gelmeden paranı iade edemem diyor. Ürün zaten bana gelse ben geri göndereceğim. Ürün bana gelmedi ve bütçem kısıtlı olduğu için yeni bir Anneler Günü hediyesi alamıyorum. N11 sistemine geçen hafta şikayet kaydı oluşturdum. Her gün otomatik sekreter beni arıyor, şikayetiniz inceleniyor diye bana dönüş yapıyor. Buradan N11 yetkililerine sesleniyorum, 1 Haziran 2020 tarihinde de Tüketici Hakları'na şikayet başvurusu yapacağım.

Kargo takibi ve sipariş red detaylarını ss görüntüsü olarak ekliyorum, inşallah yetkililer utanır.

Cevaplar

profile-icon Seyit 28 Mayıs 09:21

Merhaba; Canlı destekten bağlanmakta sıkıntı yaşıyorum. 1 kere bağlandım, şikayet kaydı oluşturdum ancak her gün telesekreter arayıp inceleme devam etmektedir yanıtı veriyor. Canlı destek te çözüm bulamıyor.

N11 Logo N11 28 Mayıs 09:18

Merhaba, Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Hüseyin 28 Mayıs 10:51  

  Ben doğru ve kesin bilgi verdiğinize eminim, buyurun ispatlı sıkıntı bende de var ama canlı destek sadece "bu ürün mü" diye sorup takıldı kaldı. Yani rencide edici bir şey de söylemek istemiyorum, ama bu nasıl bir işin ehli müşteri hizmetleri?

  np_image1 Ekli Görsel Var
  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Seyit 28 Mayıs 10:58  

  N11 bize, "kargomuzun gelmediği için iade etme" seçeneği sunmasına rağmen bu işlemi gerçekleştiremiyoruz. Satıcı firma "ürün bana gelmeden iade etmem mümkün değil" diyor. Müşterilerin bu bütçe ile bu sorunlarla başedebilmesi mümkün değil.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler