03 Eylül
#12541966

N11 İstediğim Yerine Başka Bir Şey Gönderdi

Ben N11 aracılığı ile seyahat tipi mini ütü almıştım. Ama bana başka bir şey göndermişler. Bana ulaşılmasını ve para iadesi yapılmasını istiyorum faturanın üstünde de seyahat tipi mini ütü yazmasına rağmen başka bir şey çıktı. Bir daha ada N11 den alışveriş yapmam.

Ayşegül Ayşegül 266 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ayşegül07 Eylül

    Merhabalar geri iade sürecim tamamlandı ama sadece ürün ücreti olan 27 TL hesabıma yatmış ama kargo parası 13.75 TL yatmamış. Ve canlı destek ile görüştüğümde kargo ücretini de geri ödeyemeyeceklerini söylediler oysa benim bu durumda hiçbir suçum yokken param gitmiş oldu. Bir daha N11 alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

  • N11 Temsilcisi04 Eylül

    Sayın Ayşegül S., n11.com'da siparişleriniz ile ilgili yanlış ürün gönderimi gerçekleştirilmesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmaktadır. Yapılan kontrollerde iade talep süreciniz devam ettiği görüntülenmektedir. İade talep süreciniz 3 iş günü + 24 saat olup, mağazamız tarafından süreç içerisinde yanıt gelmektedir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları