N11 İnternet Sitesi Sıkıntısı

Faysal Faysal1 hafta önce

N11 den 14 eylülde Huawei watch gt 2 aldım ve acil teslim edilmesi için de ekstra ücret ödeyerek "bugün teslimat" seçeneğini seçmiştim. Aynı gün ulaşmadı Müşteri hizmetlerini aradığımda saat 12:00 a kadar verilen kargolar hemen çıkıyor siz 12:46 da sipariş vermişsiniz o yüzden akşam 6 ya kadar ulaşır dedi ve akşam 23:00 oldu ulaşmadı. 

Gece yarısı iptal ettim ürünü sonra iptali geri aldım 15 eylülde tekrar aradım sabah saatlerinde ve bugün 18:00 da teslim edilecek aksaklık olabiliyor bazen dendi bende vardiyalı çalıştığımı o yüzden farklı bir adrese siparişi yönlendirmesini ricası üzerine kabul edip biraz gecikebilir dendi. 

Akşam 21:00 oldu yine aradım ve ürünün gelmediğini söyledim ben adres değişikliğini kurye ye ilettim dedi. Bugün sabah yani 16 Eylül sabah 2 kere aradım onlar da aynı şekilde adres değişikliğini bildirdiğini söyledi. Kargocu beni arıyor ve eski adresime kargoyu getireceğini söylüyor. Durumu anlatıyorum maalesef bana adres değişikliği bilgisi gelmedi ve sizin şu an bulunduğunuz alan benim bölgem değil diyor. 

Tekrar Müşteri hizmetlerini arıyorum neden arkadaşlarınızın yalan söylediğini soruyorum beni yalancı çıkarmak için arkadaşlarını aklıyor... N11 arıyorum 4 kez şikayet kaydı oluşturuyorum 4 kez de "yüksek öncelikli" diye sözde kayıt açıyorlar çözüm merkezine ulaştırmak amaçlı ama ne hikmetse çözüm merkezi 2 gündür uyuyor olmalı ki bir türlü ulaşamıyor bana. Bugün teslimat hizmetini yerine getiremiyorsanız yapmayın mağdur etmeyin bunca insanı. Tüm ses kaydı ve belge döküman elimde var.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Faysal 1 hafta önce

Son olarak buraya yazdıktan sorma beni arayan N11 Müşteri hizmetleri bana geri dönüş yapacaklarını belirtti Halen yapacak bekliyorum...

profile-icon Faysal 1 hafta önce

Tarafınıza canlı destek olarak 10'larca kez bağlanmama rağmen ne yazık ki Elle tutulur bir olumlu sonuç almış değilim.

N11 Logo N11 1 hafta önce

Merhaba, Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler