08 Kasım
#12927602

N11 İnsanları Kandırma!

Kupon satışı var ama kimse alamıyor. Fiyatlarda indirim diyorlar. Bindirilmiş fiyatları indiriyorlar. Büyük indirimler falan diye süslü reklamlar yapıyorlar ama hepsi kurmaca.


İnsanları keriz yerine koymayın. İndirime girecek dedikleri bir fırsat ürününü almak istiyorum. Eğer indirime girmezse ya da yoğun talepten dolayı satamıyoruz tarzında bir saçmalıkla karşılaşırsam o zaman bu siteden alışverişi keserim ve mümkün olduğunca onları insanlara bu sitenin saçmalıklarını anlatırım.

Erdal Erdal 966 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Erdal08 Kasım

    Klasik olay bizde mailleriniz işe yaramıyor. Binlerce şikayet var. Sorun çözün biraz

  • N11 Temsilcisi08 Kasım

    Sayın Erdal Ş., n11.com, alıcı ve satıcıları buluşturan ortak bir alışveriş platformudur ve sitemizde yer alan ürünler n11.com tarafından değil; mağazalar tarafından yayınlanarak satışa sunulmaktadır. Satın aldığınız ürünlerin fiyatları da n11.com tarafından değil, üye mağazalar tarafından belirlenmektedir. Ürün fiyatlarındaki değişiklikler, tamamen mağazaların ücretlendirme politikası ve kampanya dönemleri ile ilgilidir. 11.11 kampanyamızda kötü kullanıma izin verilmemektedir. Konu takibimizdedir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları