sta-4-hoverİyi Çözüm

N11 İade Edilemeyen Ürün

Alican Alican28 Mayıs 22:53

15 iş gününde teslim edileceği belirtiline yurt dışı siparişi tam 30 günde teslim edildi. Gelen ürünün özelliklerinin açıklananla ilgisi yok, buraya kadar sorun yok, olabilir. İade talebi oluşturup ürünü kargoya verdim. Takip numarasıyla iade talebimi güncelledim. Daha kargoya verdiğim gün teslim almadıklarını belirterek talebi red ettiler. 3. Kez aynı takip numarasıyla iade talebi açıyorum. Takip numarasından teslim edildiği görünüyor ama onlara sorarsanız teslim almadılar, yine talebi red ediyorlar. Şimdi kötü de olsa ürün de yok para da yok. Canlı desteğe yazdım çözüm masası dönecek dediler, aradıklarında açamadım tekrar aradım yine çözüm masası arayacak dediler ve tekrar aramadılar bir daha ararlarsa iki elim kanda olsa açacağım artık. Aynı ürünün yorumlarına bakınca yalnız olmadığımı da gördüm. Bilseydim ürünü gidip Çin'den kendim alır gelirdim, beğenmezsem geri Çine dönüp iade ederdim, bu süreci yaşamaktan daha kolay olurdu. N11 müşterilerini tedarikçi mağazaların insafına bırakmış durumda. Eğer ücretimin iadesini alabilirsem şükredip ardından uygulamayı telefonumdan kaldıracağım.

Cevaplar

profile-icon Alican 31 Mayıs 12:08

Dün itibariyle iade onayı yapılıp tutar hesabıma yansıtılmıştır. İlgililere, teşekkür ederim. Keşke buralara yazılmadan, bu kadar uğraştırmadan çözülseydi. Umarım süreçleriniz bu yönde iyileştirilir.

profile-icon Alican 30 Mayıs 17:34

Müşteri hizmetleri tarafından 2 gün arayla iki kez arandım ancak telefonu açtığım anda karşı taraftan kaynaklı kapanıyor. Tekrar ben aradığımda çözüm birimi tarafından bana ulaşılacağı söyleniyor. İade süreci halen netleştirilemedi sorunum devam ediyor.

N11 Logo N11 29 Mayıs 08:02

Merhaba, Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Şule 29 Mayıs 09:35  

    Bende benzer şeyler yaşadım bir daha N11 mi asla

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler