N11 Gizli Bilgilerin Başkalarına Paylaşılması

İslam İslam20 Şubat 15:08

Sakarya da esnaflık yapan bir insanım. N11 üzerinden müşteri için sipariş verdiğim ürünü alıp üzerine kar payımı koyup sattım. Müşteri beni arayıp ürünü şu fiyata almışsın şu fiyata bana sattın vesaire diye laf etmeye başladı. N11 üzerinden canlı destekle yaptığı konuşmaları attı. Nasıl oluyor da bir başkası benim üyeliğimden aldığım ürünü kredi kartıyla ödendiğini kaça satın alındığını sipariş numarasını öğrenebiliyor. Nasıl bir müşteri gizliliği ihlalidir. Her sorana bu bilgileri rastgele söylüyor musunuz? Konuşma benim üyeliğimden yapılmamış adam kendine üyelik açıp her sorduğunu öğrenmiş benim hakkım da neyinize güvenip yapıyoruz sizin. Müşterinin canlı destekle yaptığı konuşmaları bana gönderdi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon İslam 21 Şubat 16:27

Daha çok resim isterseniz yaptığınız işl ile ilgili gönderebilirim. Dalga geçer gibi kusura bakmayın deyip geçiyorsunuz. Yaptığınızın ne derece bir suç olduğunun farkında mısınız? Yüksek ihtimal mahkeme de görüşeceğiz.

N11 Logo N11 20 Şubat 15:17

Sayın İslam G., Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler