N11 Fenomen Spor Hak İhlali

Cuneyt Cuneyt26 Şubat 16:56

22.12.2019 tarihinde 44 numara Nike ayakkabı aldım ürünü teslim aldığımda ofisimde (zemini halı kaplıdır) denedim ayağımı sıktı haliyle N11 den aldığım şifre ile geri iade ettim. Fakat fenomen spor isimli N11 mağazası ısrarla ürünü iade almamıştır. Bu işlemler 5 defa tekrarlanmıştır.

İade iptali nedenleri mağaza yerinde olmadığı için ve en son olarak ürün kullanılmıştır denilerek bugün 25.02.2020 itibariyle reddedilmiştir. Ürünün üzerindeki halı tozunu sildikten sonra çekilmiş fotoğraflarını ekte paylaşıyorum.

N11'i defalarca aramama rağmen bir sonuç alamadım, hiçbir şekilde müşterinin arkasında durmaması Doğuş grubuna yakışan bir tutum mudur? Sadece satılan ürünlerden kazanç sağlamaya mı odaklandınız? N11 de bulunan marketleri hiçbir filtreden geçirmiyor musunuz? Bu marketler bir hukuksuzluk yaptığında olayı kim takip edecek? 

Oturup bunları yazmak bir mesai onca işin arasında fakat az önce N11 müşteri hizmetlerini arayarak yaşadığım durumu daha önce de 3/4 defa yaptığım gibi izah ettim, 5dk mağaza jingle'ı dinledikten sonra sistemde sıkıntı var akşama doğru veya yarın arayınız cevabını aldım! Bu kadar olur! O nedenle buraya yazıyorum, umarım bir sonuç elde edebiliriz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

N11 Logo N11 3 hafta önce

Merhaba, Konu ile ilgili mağazamız ile sağlanan görüşmede iade talebiniz onaylatılmış durumdadır. İlgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizlere bilgilendirme sağlamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

profile-icon Cuneyt 26 Şubat 17:16

Keşke cevap verseniz çözüm üretseniz!?

N11 Logo N11 26 Şubat 16:56

Merhaba, Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler