N11 Faturasız İrsaliyesiz Eksik Mal Satıyor

Cem Cem26 Şubat 15:57

N11 'den 13 Şubat'ta 2 adet Kerastase saç maskesi siparişi verdim. (Sipariş no.:202132136270 ) Ürünleri Adana'dan G*** ç*** adlı kişi bir paket yaparak göndermiş. Paketi açtığımızda 1 adet ürün vardı, bu üründe kutusuz ve kapak altı koruyucusu yoktu. Ayrıca ne fatura ne de taşıma irsaliyesi vardı. Ürün sahte mi gerçek mi belli değildi. 

Ürünü kargo ile iade ettik. Ancak firma ürünü bir türlü kabul etmedi, geri gönderdi. N11 çözüm ekibi olayı bugüne kadar çözemedi. 800 TL tutarındaki ürün bedelinin iadesini talep etmekteyiz. Ayrıca N11'de faturasız mal satılması da ayrıca ilginç. Güvenilir bir site diye düşünmüştük ama yanılmışız. Ayrıca eksik ürün göndermekte in cabası.

Cevaplar

profile-icon Cem 1 hafta önce

N11 faturasız irsaliyesiz mal satışı yapıyor, gönderilen ürünün orijinal olduğu belli değil, ayrıca 2 adet alıyorsunuz 1 adet geliyor. Nerseyse 2 aydır bu para iadesi sorunu çmzülmedi, aklınız varsa N11 den uzak durun.

profile-icon Cem 3 hafta önce

1 aya yakın bir süredir şikayetim ve talebim karşılanmamıştır. Bana da bu durumu Maliye Bakanlığına bildirmekten başka bir durum kalmıyor.

N11 Logo N11 26 Şubat 16:03

Merhaba, Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler