N11 'Den Alışveriş Güvenli Mi?

Ramazan Ramazan22 Şubat 11:32

N11 'den oğlum için görsel eğitim seti sipariş ettim. Saral trade isimli satıcı jelatini açılmış bir set yolladı. Bunu pek önemsemedim fakat görsel set yaş olarak uygun olmadığı için aynı gün iade talebi oluşturup ürünü kargoladım. 

Satıcı kitaplarda iade almıyoruz gerekçesi ile reddetti. Açılmış olan setlerde bunu iddia edemeyeceğini söyledim fakat sonuç değişmedi. Satıcı hem gönderdiğim ürünü teslim aldı hem para iadesi yapmadı, hem para gitti hem görsel set. 

N11 çözüm ekibi ise etkisiz kalarak hakem heyetini tavsiye etti. Arada N11 olunca müşterinin hakkı ve parası korunur sanmıştım ama yanılmışım. 

Güvenilir olmayan satıcılar satış yapmaya devam ediyorlar ve koruma altındalar. Artık alışverişlerde diğer siteleri tercih ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

N11 Logo N11 24 Şubat 10:01

Sayın Ramazan E., Yapılan kontrollerde siparişinize ait üyeliğe ulaşılamamıştır. Sipariş kodu veya e-posta adresinizi tarafımız ile paylaşmanız durumunda kontroller sağlanarak, tarafınıza detaylı bilgi verilecektir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

N11 Logo N11 22 Şubat 12:36

Sayın Ramazan E., Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler