25 Eylül
Yorum Yap
#10948773

N11 Çizik Ürünü Satan Mağazaya Yorum Dahi Yaptırmadı!

N11'den 2 faklı mağazadan ürün aldım ve mağazalar ulaştı bana ürün çizik gönderemiyoruz diye, hatta birisinde ben aldıktan sonra ürünlere zam gelmiş dedim zam geldi ürünlere ve ürün her yer de var ben anlama gönderi ürünümü diye ama satıcı göndermedi, üstüne üstelik N11 müşteri hizmetleri aradı beni iptal edin diye dedim ben aldığımda bu fiyattı neden iptal edeyim mağdurum dedim ve siz iptal etmeseniz de 15 güne zaten otomatik olarak iptal olacak dendi ve iptal 10 gün sonunda dayanamadım ben iptal ettim.


Benim gibi başkaları da mağdur olmasın diye mağazaya yorum yazmak için N11'e girdiğimde yorum yazmama izin vermediklerini gördüm. N11 müşteri hizmetlerine de yazdım onlarda yapamazsınız dedi ve işin en trajikomik tarafı da burada başlıyor. Daha sonra N11 müşteri hizmetlerinden D*** hanım aradı beni ve "sizin mağduriyetiniz yok ki neden yorum yazmak istiyorsunuz ürünü almışsınız tedarikçimiz de en güzel şekilde ürünün sıkıntılı olduğunu ve göndermeyeceğini bildirmiş ve paranız iade olmuş dedi, biz yine de satıcıya ürünlerini kontrol etmesi için bilgi veriyoruz dedi" yani satıcının olmayan veya satılamayacak ürünü satması N11'in gözünde sadece müşterinin yorum yazmasını ve diğer müşterilerinin de ayn hatayı düşmesini engelleyecek bir durum çıkarması anlamına gelmiyor.


Gördüm ki N11'de imiş aslında sorun, satıcı tabi ki göndermez, tabi ki kontrol etmez ürünü, ne de olsa iade etti ve sorun düzeldi.
Ha unutmadan söyleyeyim N11 müşteri hizmetleri bir de keşke satıcıya ürünü satın almadan sorsa idiniz ürün var mı çizikli mi diye akıl veriyorlar.

Özgür 313 Okunma

Cevaplar

  • Özgür25 Eylül

    Siz herhalde hiç mesajı okumadan copy paste yaptınız. Zaten orası ile iletişime geçip şikayetim en büyük yeri orası. Ve siz buna bu mesajımı yazdınız. Oda güzelmiş

  • N11 Temsilcisi25 Eylül

    Sayın Özgür K., Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizlere bilgilendirme sağlamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler