N11 6 Taksit Yaptığım Ürünün Tek Çekim Alınması

Emre Emre09 Mayıs 16:53

1004 TL'lik mikrofon siparişi verdim. 167 TL olarak 6 taksit yaptım ancak kredi kartımdan tek çekim aldılar. Alışverişini yaptığım mağazayla ilgili bir sorun değil, tamamıyla N11 ile ilgili bir sorun. İki gündür taksitin dışında kalan paranın (837 TL) hesaba aktarılmasını bekliyorum.

Lütfen gelip ''Taksit seçenekleri '' Ödeme Onayı '' sayfasında tarafınıza sunulmakla birlikte, yapılan ödemeye tarafınızca onay verilmektedir.

İlgili sipariş kontrol edildiğinde tek çekim olarak işlem sağladığınız görüntülenmektedir. Bankanız ile iletişime geçerek taksitlendirme konusunda destek alabilirsiniz.

Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.'' gibi kopyala yapıştır cümleler göndermeyin, yardımcı olun.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Emre 11 Mayıs 12:27

Tek çekim alındığının yanında 6 taksit yapıldığı görünmekte, aynı cevapları yazıp durmayın çözüm getirin lütfen.

N11 Logo N11 11 Mayıs 11:32

Merhaba, Yapılan kontrollerde ilgili ürünün 6 taksit olarak ödemesinin gerçekleştirildiği görüntülenmektedir. Bankanız ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

N11 Logo N11 09 Mayıs 16:55

Merhaba, Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ömer 12 Mayıs 08:07  

    Paran geri yattı mı peki

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler