N11 3. Şahıslarla Telefonum Paylaşılmış

Orhan Orhan30 Mart 15:14

Aldığım, kutusunu dahi açmadığım ve kullanmadığım tıraş makinesinin aynısını yine N11'den daha uygun fiyata aldım ve diğer ürünü iade etmek istedim. İade etmek istediğim ürünün satıcısı beni N11'den arıyorum diye telefonu açtı. Ürünü nasıl iade edersin ben o kadar gönderdim paketledim vs. Vs. Ve küfür ve hakaret içerikli sözler kullandı. Bu olayı N11'e ilettiğimde bana ses kaydı var mı? Diye soruluyor.

Küfürü hakareti ispatlayamayacağımı anlıyorum onu yediğimizle kaldık ama iademi hala gerçekleştiremediler. Satıcıya ürünü gönderdiğim ve teslim alındığı kargo belgeleri ile teyitli olduğu halde satıcı ürünü teslim almadım diye iade işlemini kabul etmiyor. Şu an itibariyle tıraş makinesi satıcıda ve iade taleplerimin 5.'si de reddedildi. Bir tüketici olarak iademin ivedilikle yapılmasını istirham ediyorum. Sürat Kargo takip no.:15419811958129.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Orhan 30 Mart 18:33

Mağaza 30 gün ek süre talep etmiş. Benim yasal olarak 14gün içinde şartsız iade hakkım var. 30 gün dolunca ne olacak acaba? Paramı geri verin!

N11 Logo N11 30 Mart 15:55

Merhaba, Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler