N11 204931313172 Numaralı Siparişimin İptali Yapıldı Par İadesi Yapılmıyor!

Cem Cem4 hafta önce

N 11 uygulaması üzerinden 2 adet yukarıda yazılı sopariş numarası dahilinde parfüm sipariş ettim ve 30 dakika sonra iptal işlemi yaptım. Çünkü n 11 uygulamasının müşteri hizmetleri ile asla görüşemiyor ulaşamıyoruz.! Bizi robot olan sözde canlı destek diye bir mesaj uygulamasına dayatıyorlar! Yazık! Bir daha n 11 üzerinden alışveriş yapmayacağız. Paramı kartıma iade edin aksi halde cuma gününe kadar Tüketici Hakem Heyetine şikayet ederim. Müşteri hizmetleri altyapısı ile doğrudan görüşme imkanı olmayan bir uygulamadan alışveriş yapmakla hata ettim. Paramı iade edin!

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Cem 3 hafta önce

Satıcı ürünü iptal etti ve Siz n 11 paramı hala kartıma iade etme mesajı göndermediniz! Dün itibariyle Tüketici Hakem Heyetine paramı alıkoydugunuza dair şikayet dilekçesi verdim.

profile-icon Cem 4 hafta önce

Ürün iptal talebinde bulundum bunu n 11 e de ilgili satıcı firma olan Afili kozmetik firmasında da ilettim. Ve hala e fatura kesip mailime atıyorsunuz! O ürünü ben almadıktan sonra kapıda kime vereceksin!.🤣 Hodri Meydan N11 ve Afili kozmetik satıcısı! Tüketici hakem heyetinden lehime çıkacak neticeyi burada ve diğer tüm sosyal hesaplarda ispatlı olarak paylaştığım da ayıbınızı bir çok insanın görmesini sağlarım. Adam gibi işinizi yapın ya da müşteri kaybetmeye devam edersiniz.

profile-icon Cem 4 hafta önce

Satıcı firma olan asıl adı Afili kozmetik le başlayan firma ile yazıştık. Kendilerine n 11 den kaynaklı olarak ürünleri iptal ettirdiğimi yazdım cevap verdiler ve iptal ettirdiğimden de haberleri var. Ben diyeceğimi dedim cuma ya kadar kartıma iadesini yapın! Müşteri memnuniyet odaklı düşünmediğiniz ortadadır!

N11 Logo N11 4 hafta önce

Merhaba Yapılan kontrollerde iptal talep sürecinizin devam ettiği görüntülenmektedir. Ürün tedarik süresi içerisinde mağazamız tarafından talebinize yanıt gelmektedir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

profile-icon Cem 4 hafta önce

Canlı Destek mi?! Soru sorulduğunda kendimi geliştiriyorum diyen bir robot uygulamadan bahsediyoruz! Bu mesnetsiz cevaplardan vazgeçiniz. Müdürleriniz öncelikle müşteriler ile doğrudan telefon hattında görüşebilecek birkaç İnsan koysunlar oraya. Paramın iadesi için cuma ya kadar süre verdim Size aksi halde gerekli yasal mercilere başvururum.

N11 Logo N11 4 hafta önce

Merhaba, Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler