19 Nisan 2013

Mynet.com Yanlış Bilgi Verdi!

Mynet.com'a yaptığım domain transferi başvurum, domaini kredi kartıyla alan ilk alan kişinin (eşimin) evraklarının değil de sonradan ödemelerini yapan ve faturası adıma kesilen benim evraklarımı göndermiş olduğum için kabul edilmemiş.

1. Faksı çekmeden önce ve faksı çekip ulaştı teyidini yaptığımda bu bilgi neden verilmedi?
2. Aradan bir hafta geçmiş olmasına rağmen bu durum bana neden bildirilmedi?
4. Başvurumu takip edeceğim bir takip kodu neden verilmedi?
5. Bu işlemlerin sms mesajı ya da email ile yapılarak kayıt altında alınması neden sağlanmıyor da "telefon açtık ulaşamadık", "faksınız bize gelmedi" tekrar deneyin gibi hiçbir şeyin kaydedilemediği yollar tercih ediliyor.

Demir 50 Okunma

Cevaplar

  • Demir 20 Nisan 2013

    Mynet'le 15. 04. 2013 te başlayan domain transferi "mücadelem" 20. 04. 2013 tarihi itibarıyla devam ediyor. Daha önce transferle ilgili bir bilgilendirilmem gereken bir aşamada aramamalarına rağmen "sizi aradık ulaşamadık" gibi çok çok artık geçmiş kalmış bahanelerle işi kotarmaya çalışan mynet, dün de transfer kodunu akşam 6'ya kadar kesin olarak bana ileteceğini söylemesine rağmen arayan soran olmadı. Belki bu durum için de sizi aradık ulaşamadık derler. Komik. Sen Türkiye'deki "bilişim" sektörünün en bilinen firmalarından biri olacaksın, sms kullanmayacaksın, e-posta kullanmayacaksın, bunun yerine halen faksla iş yapacaksın, "telefon açtık size ulaşamadık" diyeceksin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön