MyDukkan.co Kargo Ücreti

Vildan Vildan26 Şubat 09:52

MyDukkan.co adlı siteden 2 gün önce alışveriş yaptım. Ürün özelliklerinde belirtikleri açıklamayı dikkate alarak sipariş verdim ama gelen ürün kalıbı çok dar. Yazdıkları açıklama ile alakası yok. Normalde değişim için gönderdiğimde kargo ücreti ücretsiz olması gerekli ama WhatsApp üzerinden iletişime geçtiğimde hem benim gönderdiğim hem de değişim olup yerine gelecek kargonun bedeli de bana aitmiş. 

Üstelik ürün bana teslim edildiğinde de 10 TL kargo parası ödedim. Anlayacağınız aldığım ürün bedeli bana 95 TL'ye mal oluyor. Birçok online siteden alışveriş yaptığım halde iade ve değişim konusunda bugüne kadar hiçbir şekilde böyle bir sıkıntı yaşamamıştım. Buradan ilk alışverişim ama bu da son olacak zaten.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

MyDukkan.co Logo MyDukkan.co 26 Şubat 12:21

Değişim ve iade işlemleri ile ilgili talepleriniz için 05467290014 hattına whatsapp üzerinden bildirimde bulunursanız, yardımcı olalım.

profile-icon Vildan 26 Şubat 12:02

Gelen urunu beğenmedim. Sonuçta müşteri cayma hakki diye bir şey var. Urun kullanılmadı. İadesini talep etmekteyim. Ürünü kargo ücretini ödeyerek tarafınıza göndermek istiyorum

MyDukkan.co Logo MyDukkan.co 26 Şubat 10:41

Merhabalar, firma olarak iade ve değişim süreçleri, prosedürleri sitemizde ve sipariş verilen whatsapp hatlarında yapılan her alışverişte müşterilerimize belirtilmektedir. Müşterimiz işlem yaparken alenen beyan edilen bildiriyi kabul etmektedir, My Dukkan öncesinde verilmiş olan bilginin daha sonra herhangi bir nedenle kabul edilmemesinden sorumlu tutulamaz. Değişimde kargo bedeli alıcıya aittir (üründe hata, kusur, defo vs gibi bizden kaynaklanan bir sorun söz konusu olmadığında) Yaşamış olduğunuz memnuniyetsizlik için üzgünüz fakat yapılan kontrollerde ürün açıklamasında da bir sorun görülmediği gibi bedeninize uymayan ürün değişiminde kargo bedelini firmamız karşılamamaktadır. Ürün kalıbı, beden tablosu gibi bilgiler de sayfamızda bulunmakta olup ürünle alakalı ek açıklamaya ihtiyaç duyduğunuzda ise online destekte personellerimiz tarafından destek verilmektedir. Bilgilerinize sunarız, saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler