Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

My One Life Yanıltıyor

profile
18 Mayıs
5.157

Güvenilir gayrimenkul ziontopia carlingen my One life paramızı vermiyor. Ailemizin çoluk çocuğumuzun hakkı var. Tüm arkadaşlarımızla mağduruz. Şirket çok fazla oyun oynuyor. Artık tamamen dalga geçiyorlar bizimle.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

My One Life, Carlingen Paraları Vermiyor!

profile
2 hafta önce
122

Paraları iade etmediler. Telefonlara cevap vermiyorlar. Arka planda çalışıyorlar. Böyle %5 kar payı veriyoruz. Diyen hiçbir şirketmiş gibi kendisini tanıtan insanlara İtimat etmeyin. Mağdur sayısı çok fazla hala paraları iade etmiyorlar. Kullanılan bütün telefonlara ulaşılmıyor insanlara kredi çekti...

My One Life Finansal Şirkete Yatırdığım Param İade Edilmiyor

profile
28 Ağustos
95

My One life veya güvenilir gayri menkul veya carlingen adı ile finansal faaliyet gösteren firmaya yatırmış olduğum 3250$, + 20 bin tl + 10bin tl : param geri iade edilmiyor. Param ellerinde 2 ocaktan beri bekletilmektedir. Yüzde 5 prim vereceğiz dediler ve sadece 2 ay prim aldım 2023 ocak ayından bu...

My One Life Tarafından Mağdur Edildik!

profile
05 Ağustos
477

Güvenilir gayrimenkul Carlingen My One Life gibi isim değiştirerek bizleri yanılttılar. Çok sayıda insana kredi çektirdiler. C*** a***, h*** a***, s*** gibi isimler de var.

1 Destek
1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

4 Yorum

Deniz

Şikayetinizi burada değil Carlingen kendisine yapın

Cihat

Merhabalar bu yazıyı okuyan diğer mağdur kullanıcı kardeşim, Tüm yazıdan önce size direk söyleyebilirim ki; kesinlikle bu şirkete güvenmeyiniz. Şimdi izah edeyim. 15.11.2022 tarihlerinde bir arkadaşımın referansı ile bu sisteme dahil oldum. Daha öncesinden aynı arkadaşımın 2 yıldır takip ettiğini ve anlattıklarını biliyordum. Arkadaşımın anlatışı üzerine gayet mantıklı geliyordu. Ancak sisteme dahil olup tamamen tüm sistemin insanları ikna üzerine kurulu olup tamamen sıkıntılı olduğunu görünceye kadar... Sizler sıkıntılı dediğimden anlamışsınızdır. Ben yinede delilleri ile açıklamaya çalışayım. Bu yazım tamamen bundan sonraki müşterilere yol göstermesi ve yatırımlarının boşa gitmemesi içindir.

Cihat

Peki nedir sıkıntılı durumlar? 1- Sözleşme Yok. İlk 15.11.2023 tarihi ve sonrasında yaptığım yatırımlar karşısında tüketici yararına veya hakları koruyacak bir sözleşme kesinlikle yapmıyorlar. Hatta hiç sözleşme yapmıyorlar. Carlingen siteleri üzerinden bir kısım yazı ile sözleşme olduğunu iddia edip devam ediyorlar. Siz eğer bir olumsuzluk beyan ederseniz direkt sözleşmeyi güncelliyorlar. Elimde ilk sözleşme ve sonrasında kendi kafalarına göre değiştirdikleri sözleşmeler mevcuttur. 2- İkna İçin Uğraşıyorlar. Çözüm İçin Değil. Kesinlikle biz tüketicilerin çok vakit ayırmayacağımızı bildikleri için bunu çok iyi kullanıyorlar. Zamana yayıcı veya insanları bezdirici iknalar ile insanların sorunlarını çözmek yerine ileriye atıp kendi isteklerine getirmeye çalışıyorlar.

Cihat

3- Muhatap olunabilecek Yetkili Yok -- Herkes patron :) Aynı sorunu bir temsilci dinliyor (Sümeyye Hanım) ama çözüm yok. Bir üst mevki dinliyor (Gökçe Hanım) ama çözüm yok. Halkla ilişkiler dinliyor çözüm yok. Bir üst veya genel yönetici dinliyor CEO olan (Hakan bey) ama çözüm yok. Çözüm belli yatırımınızı yatırdıysanız fazla konuşmayın biz ne dersek o. Demek oluyor. Sözleşmede yazan % 5 + 2.000 gibi kampanyalara kesinlikle inanmayınız. Çünkü ilk aylar güzel gibi her şey ancak sözleşmede belirtiler 4 yıl gelmeden ne hikmetse kendilerinin yararına sizin zararınıza bir takım zorlayıcı şeyler çıkarıyorlar. 4- Manevi Değerlerle İknaya Uğraşıyorlar Cennet yolu aktivasyon süreci; bakar mısınız güzel kardeşlerim. Cümleyi kurarken bile zorlandım. Bu kadar insanların inancıyla kazanç için çalışılmaz. Bu nedir. Muhafazakar kesim de yatırım yapıyor diye Aktivasyon Diretmesini Cennet Yolu diyen bir şirket ilk defa görüyorum. 5- Çıkmak istediğinizde oyalıyorlar. Yatırımınızdan ciddi manada kesinti yapıyorlar.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz