19 Nisan 2013 #1752311

My Club Myclub SPA Girişleri Sınırlandırıldı!

Ağaoğlu Myclub 5 yıllık aile üyeliği aldık. Üyeliğimiz kapsamında SPA bölümünden ücretsiz yararlanma hakkımızda vardı ve iki sene boyunca haktan hiç bir ön koşul olmaksızın sınırsızca yararlandık. 2 sene sonra birden SPA alanına girişimiz izne bağlandı. Defalarca yönetime bu değişikliğin habersiz yapıldığını şikayet ettik. Üyeliği satın alırken kullanımımıza ait olduğu söylenen alan habersizce başka bir şirkete kiraya verilmişti ve girişimiz randevuya bağlanmıştı.
Kiralayan ve bu alanın işletmecisi olanlarda son derece kabalar. Sistemi habersizce değiştirmelerinden ve hak mahrumiyetine uğratmalarından dolayı Myclub'dan şikayetçiyim.

Ömer 1.346 Okunma

Cevaplar

  • Ömer19 Nisan 2013

    Şehir yaşamında zaten spor bir kaçış o da ancak fırsat bulursan bir de bir gün önceden gideceğin yere randevu alınmadıysa girişinize izin verilmemesi akıllara zarar bir uygulama. Ne zaman spora gideceğinizi siz bile trafikten kestiremezken, oradakiler buna sizin adınıza karar verip bir gün önce aramanızı şart koşuyorlar. Normal hayat şartlarına gerçeklerine uymayan sadece tek taraflı ve kötü niyetli bir uygulama. Böylece sizi yıldırıyor ve uzaklaştırıyorlar. Parasını ödediğiniz hizmeti başkasının yönetimine size sormadan veriyorlar. Tüketici aleyhine bir uygulama...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön