25 Mayıs 2017 #8443496

Muzaffer Mobilya Yemek Masası Problemi

3 sene önce yemek odası takımını Çanakkale Çavuşköylü Mobilya aracılığıyla aldım. Yemek masasının üzerindeki lake boyada 6 ay gibi kısa sürede çatlamalar oluştu. Bayiye defalarca müracaatım oldu çözemedim. Sonunda İnegöl de fabrikaya giderek müracaatım sonunda 1 yıl da zoraki çözüldü. Takribi 4 ve 5 ay önce masanın birleşim yerlerindeki macunlar kabarmaya ve şişmeye başladı. 2 ay sonunda masanın üstü alındı. Alındıktan 1 ay sonra geldi. Masanın problemi devam ettiği için monte ettirmeyip geri gönderdim. 1 ay önce masa üzeri tekrar geri geldi problem devam ediyor. Misafirlerimden ve masa ihtiyacından dolayı taktırdım. Fakat alt ara bağlandı demirleri de gönderildiği halde gelmemişti. Şu an masayı uzatmadan kullanabilirim. Masayı salı günü getirdiler. Çavuşköylü Mobilya ile görüştük parçalar cuma günü gelecek cumartesi takacaklardı,1 aydır gelmedi. Defaten sormama rağmen ilgilenen yok.

Gürbüz 3.996 Okunma

Cevaplar

  • Gürbüz05 Temmuz 2017

    Malzemleri gönderdiniz lakin hala masanızdaki boya macun şişmeleri olduğu gibi duruyor onunla ilgili ne işlem yaptınız merak ediyorum.

  • Muzaffer Mobilya Temsilcisi03 Haziran 2017

    Merhaba, 8443496 nolu firmamız için oluşturulmuş şikayet firmamız tarafından giderilmiş olup, herhangi bir şikayet beklememektedir. Müşterinin istemiş olduğu bütün malzemeler bayiye gönderilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön