20 Temmuz #10679866

Muvi Group Web Tasarım Gönderilen Mail

Aşağıdaki yazıyı bana mail olarak gönderiyorlar ve sürekli cepten arıyorlar insanlar paraya kıyar biraz profesyonel yapar işlerini tuşlu telefon kullanıyorsunuz akıllı kullanın ki resminizi görelim çekelim ama yok belki talibiniz çıkar haksızlık yapacağınız yerde belki evlenirsiniz evde kalanlar hep böyle yapıyor sanırım.


Merhabalar E** Bey; Google konum kaydınızın devamlılığı ile ilgili yönlendirilen bilgi mailine istinaden acilen olumlu veya olumsuz onay girişi sağlanması gerekmektedir.


Kayıt girişlerimizi İrlanda merkez odaklı sağladığımız için 17.30'a kadar olan sürede tamamlamak adına merkez tarafından uyarı alınmıştır. Dönüş olmaması durumunda tüm sorumluluk ilgilenen birime ait olacaktır.


Firmadan herhangi bir onay alınamaması durumunda olumsuz raporlandırma yapılarak konumlar kapalı olarak görüneceği için panel üzerinde bir daha işlem yapılamayacaktır.


Firma bu hizmetten ilerleyen sürede tekrar yararlanmayı talep ederse yıl bazlı olarak değil 3000+kdv ile sıfır panel kurulumu sağlatarak ilerleyebilecektir.


Bilginize... Referanslarımızdan Başlıca Öne çıkanlar.


Muvi Group Web Tasarim Hizmetleri Limited Şirketi
Kurumsal Müşteri Temsilcisi
E**A**
0549 380 8***.

Emrullah 1.101 Okunma

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön