Mutlubiev Zararımı Karşılamadı!

Mustafa Mustafa4 hafta önce

29.08.2020 tarihinde Mutlubiev tarafından evime gönderilen temizlik personelleri 15.000TL değerinde eşyalarımızı çaldılar. Olayı fark edip karakola gidip şikayetçi oldum. Bu süreçte Mutlubiev çalışanları ile görüşerek süreci beraber ilerlettik. Gerekli işlemleri yaptıktan sonra mağduriyeti gidereceklerini ilettiler. 1 ay geçmesini rağmen ne doğru düzgün iletişime geçip bilgi verdiler ne de mağduriyeti giderebildiler. Sitelerinde kocaman şekilde yazan sigorta güvencesi altındasınız ise tamamen yalan.

Son görüşmemizde görüştükleri personellerle yollarını ayırdıklarını ilettiler. Ancak mağduriyeti hiçbir şekilde gidermediler. Resmen evime hırsız gönderip üstüne para aldılar. Hizmetin iadesi bile yapılmadı.

Gönderdikleri elemanlarsa hiçbir şekilde sitelerinde belirttikleri gibi profesyonel değillerdi. Evde resmen yiyip içip keyif yapmışlar. Eleman alım süreçlerinin nasıl olduğunu siz tahmin edin. Elemanları sahada test edip üzerine bir de para alıyorlar. Sadece oyalayarak olayı unutturmaya çalışıyorlar. 

  • - Görüntüleme
  • 6Yorum

Cevaplar

profile-icon Mustafa 4 hafta önce

Telefon görüşmemizde kullandığınız ifade aynen şu şekilde: çalışanlarla yollarımızı ayırdık. Kendinizle çelişmeyin. Telefon kayıtlarında her şey ortaya çıkacaktır. Açık hat kullanan kişileri işe alma cesaretini gösterip süreç yargıda diyemezsiniz. Müşteri memnuniyetini madem önemsiyorsunuz zararımı karşılayın. Burada personelden daha çok siz sorumlusunuz. Bundan sonraki süreçte Mutlubiev hakkında suç duyurusunda bulunacağım.

Mutlubiev Logo Mutlubiev 4 hafta önce

Değerli müşterimiz, Bu gibi durumlarda; olası şüphelerin netleştirilmesi sürecinde hizmet veren temizlik profesyonelleri sistemimizde pasif konuma alınıp, haklarında olumlu ya da olumsuz bir karar çıkana kadar hizmet vermeleri engellenir. Yargıya taşınmış bir konuda , çıkacak karar sonucuna istinaden hem sizin için, hem de temizlik profesyonelleri için gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla

profile-icon Mustafa 4 hafta önce

Şu yazdığınız yorum dalga geçmektir. Madem somut delil yok, madem uzun süredir bu elemanlarla çalışıyorsunuz neden işlerine son verdiniz. Somut delil nedir açıklayayım. Profesyonel dediğiniz elemanların hiçbir şekilde profesyonel olmayıp evlere gönderip hırsızlık yapmalarının ardından işlerine son verip üzerine para almanız ve sorumsuzca somut delil yok deyip işin içinden çıkmanızdır. Çalıştırdığınız elemanların karakol tarafından açık hat kullandığı tespit edilmiştir. Nasıl bunları kontrol etmezsiniz. Kimleri işe alıyorsunuz. Delil yok deyip siz de bu dolandırıcılığın parçası oldunuz.

Mutlubiev Logo Mutlubiev 4 hafta önce

Değerli Kullanıcımız, Yaşadığınız olumsuz deneyimden dolayı çok üzgünüz. Sürecin şirketimize bildirilmesinin ardından sizinle iletişime geçerek hırsızlık şüphesi ile ilgili sürecimizi başlatmış olup, süreç boyunca tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Zararın sigorta şirketi tarafında karşılanması sürecinde hırsızlık şüphesi ile ilgili; hadisenin meydana gelip gelmediği hususunda kesin bir tespit yapmak mümkün olmamasından ötürü, diğer bir deyişle herhangi bir somut delil tarafınızdan sunulmadığı için, sigorta şirketinden zararın karşılanması ile ilgili sizi bilgilendirdiğimiz üzere; olumlu cevap alınamamıştır. Bunun yanında tarafınızca başlatılan yasal süreç sonunda hırsızlık şüphesi ile ilgili temizlik profesyonelleri aleyhinde mahkeme hükmünün elde edilmesi sonucunda şirket olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirecek olup, zararınızı karşılayacağımızı daha önce belirttiğimiz gibi tekrar paylaşmak isteriz. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Mustafa 4 hafta önce  

    Şu yazdığınız yorum dalga geçmektir. Madem somut delil yok, madem uzun süredir bu elemanlarla çalışıyorsunuz neden işlerine son verdiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler